حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به منظور افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های صنعت آب و برق
تبریز- وزیر نیرو، ساعتی پیش با استقبال مسئولان آذربایجان‌شرقی، به‌ منظور افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های صنعت آب و برق وارد مرکز این استان شد.
کد خبر: ۹۵۱۹۰۰۴
|
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، علی اکبر محرابیان عصر امروز پنجشنبه، ۱۸خرداد ماه در سفری همزمان با رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت با هدف اطلاع از آخرین وضعیت پروژه‌های نیمه‌ تمام و به‌ منظور افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های صنعت آب و برق وارد تبریز شد.

وزیر نیرو به همراه رئیس جمهور در ادامه این سفر از تصفیه خانه آب شهرستان میانه بازدید کرده، طرح تامین و انتقال آب به شهر میانه و دیسپاچینگ برق منطقه‌ای شمالغرب را افتتاح و سپس به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور به شهرستان میانه خواهد رفت تا از طرح‌های این شهرستان از جمله شبکه‌های پایاب آیدوغموش بازدید کند.

بازدید از مرکز دیسپاچینگ برق منطقه‌ای شمالغرب، رینگ آبرسانی، مخزن ١٠٠ هزار مترمکعبی و مدول دوم تصفیه خانه تبریز و شرکت در جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق از دیگر برنامه‌های مهم وزیر نیرو در این سفر است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها