حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) با تاکید بر اینکه موشک فتاح، نماد عزت و غرور ملی مردم ایران اسلامی است، گفت: اهمیت راهبردی موشک فتاح باید برای نسل جوان تشریح شود.
کد خبر: ۹۵۱۹۰۴۲
|
۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، با تاکید بر اینکه اهمیت راهبردی موشک فتاح باید برای مردم و به ویژه نسل جوان تشریح شود، اظهار داشت: نسل جوان باید بداند که صنعت موشکی ایران اسلامی چگونه، در چه شرایطی و با چه سختی هایی در کشور شکل گرفته و امروز به این پیشرفت های عظیم دست پیدا کرده است.

 

تببین اهمیت راهبردی موشک فتاح برای نسل جوان/موشک فتاح، نماد عزت و غرور ملی مردم ایران اسلامی است 

وی با بیان اینکه دشمنان در صدد ناامید کردن مردم و القاء ناامیدی به آن ها هستند، تصریح کرد: دست آوردهای انقلاب اسلامی باید برای مردم و نسل جوان تشریح شود تا دشمنان با دروغ پردازی و ترفندهای رسانه ای بین آنها و انقلاب اسلامی فاصله نیندازند. 

فرمانده سپاه استان البرز با بیان اینکه اهمیت موشک فتاح و دست آوردهای موشکی و پهبادی کشور باید برای نسل جوان تشریح شود، افزود: با تشریح اهمیت صنایع موشکی و هوا فضای ایران اسلامی برای دانش آموزان و دانش جویان باید از ذوق و انگیزه آن‌ها جهت ایجاد پشتوانه سازی برای صنایع دفاعی کشور استفاده شود و با هدایت این انگیزه ها به سمت تحصیل و تلاش بیشتر، باید مسیر ارزشمندی که با شهید طهرانی مقدم آغاز شد و امروز به تولید ابر موشک فتاح منجر شده است، تداوم یابد و با همت جوانان مومن و متعهد ایران اسلامی شاهد تولید نسل های بعدی موشک راهبردی فتاح و توسعه و پیشرفت کشور در ابعاد گوناگون خواهیم بود. 

سردار حیدرنیا با تاکید بر اینکه ایران اسلامی در پی جنگ نیست اما اگر دست ناپاکی به سمت مرزهای مقدس ایران اسلامی دراز شود، آن را از ریشه قطع خواهیم کرد، افزود: دشمنان بدانند، پاسخ نیروهای مسلح به هر گونه تجاوزی قاطعانه و نابود کننده است. 

فرمانده سپاه استان البرز با تاکید بر پاسداری از حریم مقدس ولایت، خاطر نشان کرد: نیروهای مسلح ایران اسلامی با برخورداری از قدرت اقتدار و بازدارندگی تا پای جان پاسدار حریم ولایت، آرمان های انقلاب اسلامی، مرزهای ایران اسلامی و امنیت مردم ایران خواهند بود. 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین