خبرهای داغ:
مدیر آموزش و پرورش رامشیر از کلنگ زنی و راه اندازی طرح‌های آموزشی، ورزشی و بهداشتی با اعتباری بیش از ۹۱ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۹۰۸۵
|
۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، علی شریفی گفت: مراسم کلنگ زنی دبستان ۶ کلاسه ابوریحان بیرونی روستای شکریات و راه اندزای زمین ورزش‌های ساحلی، اتاق‌های بهداشت و اتاق درس تربیت بدنی مدارس رامشیر با اعتباری معادل ۹۱ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال با حضور ابراهیم متینیان، نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد. 

 

وی با بیان اینکه ️برای راه اندازی اتاق‌های بهداشت مبلغ ۹۶۰ میلیون ریال هزینه شده است، افزود: برای تهیه وسایل بهداشتی و سرمایشی اتاق بهداشت دبستان دخترانه فدک مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شد، همچنین سهم دبستان پسرانه شهید رئیسی نیا از این مبلغ ۴۶۰ میلیون ریال است.

 

شریفی به کلنگ زنی دبستان ۶ کلاسه ابوریحان بیرونی روستای شکریات اشاره کرد و ادامه داد: هزینه ساخت این مدرسه ۸ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان است که از محل اعتبار‌های اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان تامین می‌شود.  

 

وی در پایان هزینه راه اندازی کلاس درس تربیت بدنی دبستان دخترانه حضرت آسیه (س) و زمین ورزش‌های ساحلی مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر را ۳ میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: برای بهسازی و آماده سازی هر کدام از این طرح‌ها یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین