حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) با اشاره به خسارت های فراوان در جاده چالوس، گفت: سپاه ظرفیت‌های خود را متناسب با نوع مخاطره برای امداد رسانی و کمک به مردم وارد میدان می‌کند.
کد خبر: ۹۵۱۹۰۸۶
|
۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، سردار علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه امام حسن مجتبی(ع) استان البرز، با حضور در مناطق سیل زده جاده چالوس ضمن قدردانی و تشکر از تلاش های ارزنده و مجاهدانه پاسداران، بسیجیان و تمام نیروهای امدادی برای حضور به موقع در صحنه عملیات امداد و نجات و خدمت رسانی به هموطنان در مناطق دچار حادثه شده جاده چالوس طی دستوری بر ضرورت ارتقاء و تشدید آمادگی‌های گروه های جهادی و یگان های امدادی بسیج برای کمک به سایر نیروهای امدادی تاکید کرد.

سردار حیدرنیا با اشاره به خسارت های فراوان در جاده چالوس، گفت: سپاه ظرفیت‌های خود را متناسب با نوع مخاطره برای امداد رسانی و کمک به مردم وارد میدان می‌کند.

فرمانده سپاه استان البرز با تاکید بر اینکه فرزندان ملت ایران در سپاه و بسیج همواره در کنار مردم بوده و هستند، افزود: بزرگ ترین افتخار فرزندان ملت ایران در سپاه و بسیج خدمتگزاری به مردم است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین