حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس:
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: مرغ باید با قیمت مصوب در بازار عرضه شود و عرضه مرغ خارج از قیمت مصوب، تخلف است.
کد خبر: ۹۵۱۹۰۹۵
|
۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس با بیان اینکه مرغ باید با قیمت مصوب در بازار عرضه شود و عرضه مرغ خارج از قیمت مصوب، تخلف است ، گفت: با نظارتی که بر بازار مرغ صورت گرفته تاکنون دو هزار و ۴۳۱ مورد بازرسی و تعداد ۱۱۹ پرونده تخلف به ارزش ریالی ۳۵۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون تشکیل که عمده تخلفات آشنا گران فروشی، عرضه خارج از شبکه و عدم درج قیمت بوده است.

مرتضی شریفی تصریح کرد: با توجه به اهمیت نظارت بر بازار خصوصا بازار مرغ، گشت‌های نظارتی ویژه در این خصوص تشکیل شده که تاکنون ۲هزار و ۴۳۱مورد بازرسی و تعداد ۱۱۹ پرونده تخلف به ارزش ریالی۳۵۴ میلیارد و ۸۲۹ میلیون ریال تشکیل که عمده تخلفات شامل گران‌فروشی، عرضه خارج از شبکه و عدم درج قیمت بوده است.

مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس ادامه داد: مردم شریف استان فارس می توانند تخلفات بازار مرغ را از طریق شماره.های ۱۲۴و۰۷۱۳۲۱۷۲۰۲۰ و در خصوص  سایر کالاها موارد تخلف را به سامانه ۱۲۴اطلاع رسانی کنند.

شریفی با بیان اینکه به منظور نظارت بر عملکرد پاسخگویی دستگاههای متولی بازار تیم های بازرسی ویژه تشکیل شده است، گفت: باتوجه به تولید مطلوب مرغ در استان و داشتن رتبه دوم کشوری امیدواریم مشکلی در خصوص عرضه مرغ نداشته باشیم و این نافی نظارت ویژه بر بازار مرغ و برخورد قاطع با متخلفان نخواهد بود و با مکاتباتی که با فرمانداران محترم صورت گرفته این موضوع تأکید شده است.

انتهای پیام/
ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین