خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار خوزستان با اشاره به نقش حیاتی و مهم نیروگاه رامین اهواز در تامین برق مورد نیاز مردم و صنایع خوزستان بر تسریع و اتمام پروژه احداث نیروگاه شهدای ویس تاکید کرد.
کد خبر: ۹۵۱۹۱۳۵
|
۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۰

 

علی اکبر حسینی محراب در حاشیه بازدید از نیروگاه رامین اظهار کرد: در بازدید انجام شده آخرین اقدامات و وضعیت واحدهای تولید برق نیروگاه رامین مورد بررسی قرار گرفت.

 

وی افزود: تجربه و تخصص کارکنان نیروگاه رامین سرمایه ای ارزشمند در صنعت برق کشور است و امیدواریم با تکیه بر همین پتانسیل شاهد رفع محدودیت های تولید و بازسازی و نوسازی تجهیزات نیروگاهی و ارتقاء سطح تولید برق در نیروگاه رامین باشیم.

 

استاندار خوزستان گفت: نقش نیروگاه رامین در تولید و پایداری انرژی برق و گذر از پیک مصرف برق در تابستان سال جاری بسیار مهم و ‌حیاتی است. در این زمینه کلیه مدیران وزارت نیرو و مسئولان استان باید در جهت رفع محدودیت ها و موانع تولید این نیروگاه تلاش کنند.

 

حسینی محراب عنوان کرد: پیگیری جدی و تسریع در اتمام پروژه احداث نیروگاه شهدای ویس از وزارت نیرو یکی از مهمترین برنامه های کاری ما است که باید اجرایی شود. با احداث این نیروگاه شاهد پایداری شبکه برق خوزستان و اشتغالزایی مطلوبی در شهرستان باوی خواهیم بود.

 

 استاندار خوزستان ادامه داد: تولید انرژی برق دارای سختی ها، چالش ها و هزینه های هنگفتی است و از مردم خوزستان می خواهیم با صرفه جویی در مصرف این انرژی تلاشگران صنعت برق را در جهت تأمین این انرژی یاری داده تا شاهد تابستانی توام با آسایش برای مردم و پویایی صنایع استان باشیم .

ارسال نظرات
پرطرفدارترین