خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سرهنگ نیکجو عنوان کرد: ۸ کارگاه خیاطی و تولید پوشاک توسط قرارگاه اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی با اعتبار ۳ میلیارد تومان به صورت بلاعوض تجهیز و راه اندازی شد. 
کد خبر: ۹۵۱۹۱۸۶
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۲

 

قزوین_ سرهنگ پاسدارمهدی نیکجو مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی سازمان بسیج سازندگی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار بسیج عنوان کرد: در طی دوسال گذشته با فعالیت این کارگاه ها 112 نفر از بانوان سرپرست خانوار مشغول به کار شده اند.

وی افزود: این کارگاه ها به همت مسئولین بسیج سازندگی نواحی در شهرستان های بوئین زهرا، قزوین، البرز، آبیک و آوج راه اندازی شده است و هم اکنون در حال فعالیت می باشند.

نیکجو با اشاره به تدوام راه اندازی کارگاه های مختلف در عرصه های مختلف با مشارکت و حمایت بسیج سازندگی و سایر اقشار بسیج در استان تاکید و ایجاد آنها را ضروری وحیاتی دانست و ابراز امیداوری کرد بسیج سازندگی از مرحله ارائه مشاوره، راه اندازی و بازاریابی و فروش در کنار عزیزان تولید کننده خواهد بود.

مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتی در پایان گفت: فرهنگ تولید را از همین کارگاه‌ها شروع کنیم تا وضعیت اقتصادی مردم بهتر شود. وی توجه به صنایع کوچک و زود بازده و مشاغل خانگی را ضروری ارزیابی کرد و اعلام نمود استان ظرفیت‌های بالایی در این بخش دارد و بانوان می‌توانند در این راستا یاریگر تحقق شعار سال باشند و به شکوفایی اقتصاد کمک و تولید ملی فاخر کمک نمایند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین