حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حجت الاسلام عینعلی علی پور ،ناامید سازی مردم را توطئه دشمنان انقلاب اسلامی دانست.
کد خبر: ۹۵۱۹۱۹۰
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری حجت الاسلام علی پور امام جمعه موقت شهرستان اردل ضمن توصیه خود و همگان به تقوی الهی، یکی از مصادیق تقوی را امیدواری به رحمت الهی دانست و اذعان داشت:با استفاده از آیات و روایات حضرات معصومین استناد میگردد مومن نباید هیچ گاه ناامید شود و دچار یاس شود.

وی افزود:دشمنان اسلام دائم به دنبال این هستند که مردم را دچار ناامیدی و یاس کنند و این در حالیست که مقام معظم رهبری فرمودند: هرکس مردم را از آینده مایوس کند برای دشمن کار می کند چه بداند و چه نداند، هرکس ایمان مردم را تضعیف کند برای دشمن کار می کند چه بداند و چه نداند و هرکس مردم را به تلاش و برنامه ریزی مسولین بدبین کند برای دشمن کار می کند چه بداند وچه نداند .

حجت الاسلام علی پور در ادامه جهاد کبیر را وظیفه همگانی دانست و گفت: باید توطئه و نقشه های دشمنان در زمینه های فرهنگی ،اقتصادی ،سیاسی و،،،را متوجه باشیم و در دام های شیطانی آنها گیر نکنیم .

وی ادامه داد: اسلام و قرآن برای ما در همه زمینه ها برنامه های کامل و جامع دارد وباعمل به آنها و توکل بر خدا همیشه موفق و پیروزیم.

ارسال نظرات