حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرگزاری بسیج:
عضو هیئت‌رئیسه مجلس گفت: مجلس، حامی طرح‌های بسیج است و تصویر حمایت مجلس از بسیج در آینه بودجه ۱۴۰۲، نمایان است.
کد خبر: ۹۵۱۹۲۰۷
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۱

گروه‌های جهادی، مدل مدیریت جهادی و الگویی برای مسئولان است/مجلس، حامی طرح‌های بسیج است

حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری بسیج در خصوص بیانات رهبر انقلاب در مورد عملکرد گروه‌های جهادی و در مجموع اقشار بسیج، اظهار کرد: مقام معظم رهبری عملکرد بسیج در عرصه‌های مختلف را به خوبی مورد بررسی و تقدیر قراردادند.

عملکرد بسیج در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی قدمتی چهار دهه‌ای دارد

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: عملکرد بسیج در عرصه سازندگی و محرومیت‌زدایی قدمتی چهار دهه‌ای دارد و بسیج، در سنگر‌های مختلف همواره مدافع انقلاب و عزت ملت ایران بوده است.

حاجی دلیگانی افزود: گروه‌های جهادی، مدل مدیریت جهادی و الگویی برای مسئولان هستند، تا با رویکرد جهادی پای کار حل مشکلات کشور باشند.

 تصویر حمایت مجلس از بسیج در آینه بودجه ۱۴۰۲، نمایان است
عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بسیج سازندگی و دانشجویی در کنار سایر اقشار بسیج در عرصه‌های مختلف کارنامه قابل قبولی ارائه کرده‌اند، گفت: مجلس، حامی طرح‌های بسیج است و تصویر حمایت مجلس از بسیج در آیینه بودجه ۱۴۰۲، نمایان است.

ت/2623

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین