خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان بر پیگیری موضوع تخصیص رایگان GPS به شناور‌های حامل سوخت به منظور کنترل و کاهش قاچاق سوخت تاکید کرد.
کد خبر: ۹۵۱۹۳۳۹
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۲

 

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، علیرضا باوی در کارگروه پیشگیری از جرائم اقتصادی خوزستان گفت: بتوجه به اینکه نصب GPS (سامانه تعیین موقعیت مکانی) در شناور‌ها برای کنترل و کاهش قاچاق سوخت موثر است، موضوع تخصیص رایگان GPS برای شناور‌های حامل سوخت باید از سوی شرکت نفت در کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تا دستیابی به نتیجه، بررسی و پیگیری شود.

 

وی مبارزه با قاچاق کالا را یکی از مؤلفه‌های مهم رشد تولید برشمرد و افزود: برای حمایت از تولید باید همه تلاش‌ها در جلوگیری از ورود کالای مشابه (قاچاق) به‌کار گرفته شود.

 

باوی بر نصب و راه‌اندازی سامانه xray (تصویربرداری) کامیونی در مبادی ورودی کالا به استان خوزستان تاکید کرد و ادامه داد: شهرستان‌هایی که بیشترین ورودی کالا‌های وارداتی را دارند باید در اولویت قرار گیرند.

 

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان خواستار تعامل و همکاری بیشتر مسئولان اجرایی در کنترل و پیشگیری از قاچاق کالا و ارز شد و اضافه کرد: ارتقای سطح آگاهی مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی و رفع ابهام از قوانین موجود با برگزاری کارگاه‌های آموزشی متناسب، ضروری است.

 

خوزستان با داشتن ۲ مرز زمینی و ۷ بندر تجاری یکی از استان‌های راهبردی واردات و صادرات کالا در کشور محسوب می‌شود.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین