استاندار ایلام گفت: برای پروژه بازارچه هلاله شمالی به طول ۱۹ کیلو‌متر با حجم خاکبرداری ۲۶۳ متر مکعب و حجم خاکریزی ۱۸۳ هزار متر مکعب و احداث ۱۴ پل، ۲۱ میلیارد‌تومان هزینه خواهد شد.
کد خبر: ۹۵۱۹۴۱۷
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹

به گزارش خبرگزاری بسیج، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، صبح روز یکشنبه ۲۱ خردادماه پروژه راه دسترسی بازارچه هلاله شمالی با حضور دکتر بهرام نیا استاندار ایلام و جمعی از مدیران استانی کلنگ‌زنی شد. 

استاندار ایلام در این آیین گفت: برای این پروژه به طول ۱۹ کیلو‌متر با حجم خاک‌برداری ۲۶۳ مترمکعب و حجم خاکریزی ۱۸۳ هزار مترمکعب و احداث ۱۴ پل، ۲۱ میلیاردتومانی هزینه خواهد شد. 

دکتر بهرام‌نیا افزود: مدت‌زمان تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه ۹ ماه است که امیدواریم در مدت‌زمان تعیین شده این پروژه به بهره‌برداری برسد. 

وی با تأکید بر بازگشایی بازارچه‌های سه‌گانه، استان گفت: از محل متمم سفر ریاست‌جمهوری به استان که دو هزار میلیارد تومان بود بیش از ۴۵ میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت‌های بازارچه‌های سه‌گانه در نظر گرفته شد که از این میزان ۲۸ میلیارد تومان تخصیص یافت. 

وی در ادامه بیان داشت: این سرزمین آغشته‌به‌خون شهیدان هشت سال دفاع مقدس است، شهدایی که برای اعتلای دین اسلام، عزت و شرف و صیانت از این خاک این کشور جان شیرین خود را فدا کردند به فیض شهادت نائل شدند.

ارسال نظرات