خبرهای داغ:
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان فارس خبر داد:
حجت الاسلام امیدی ضمن دعوت از فعالان قرآنی و اعضای کانون‌های مساجد برای شرکت در مسابقات «مدهامّتان»، گفت: این مسابقات تا پایان تیرماه تمدید شده است.
کد خبر: ۹۵۱۹۴۴۵
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، حجت الاسلام حسین امیدی در نشست هماهنگی برگزاری برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس در حوزه قرآنی، گفت: مسابقات قرآنی «مدهامّتان» از سوی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در رشته های قرائت تحقیق، قرائت تقلیدی، مفاهیم، اذان، قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ جزء 30، مکبری، قرائت نماز، استعداد یابی و معارف اهل بیت (ع) برگزار می شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان فارس با بیان اینکه این مسابقات در شانزدهمین دوره به صورت مجازی در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: مسابقات در رده های سنی کودکان (زیر هفت سال)، نوجوانان (رده سنی 7 تا 16 سال) و جوانان (17 تا 30 سال) با هدف ترویج معارف قرآنی در جامعه، توجه به مساجد به عنوان پایگاه اصلی قرآنی، تحکیم پیوند مسجد، قرآن و مردم، کشف استعداد های قرآنی و فراگیری فعالیت های قرآنی در حال برگزاری است.

حجت الاسلام امیدی تاکید کرد: مهلت شرکت در این مسابقات پایان تیرماه است و فعالان قرآنی با مراجعه به سامانه بچه های مسجد به نشانی https://bachehayemasjed.ir/home ضمن عضویت در یکی از کانون های مساجد استان فارس در بخش فعالیت های من، نسبت به ثبت نام و بارگذاری اثر اقدام کنند.

وی یادآور شد: آئین نامه مسابقات نیز در بخش ثبت آثار برای مطالعه شرکت کنندگان ارائه و ضوابط و شرایط شرکت نیز در آن قید شده است.

حجت الاسلام امیدی خاطرنشان کرد: بخش ویژه کانونی این مسابقات نیز با طرح مسجد؛پایگاه قرآن، طرح تلاوت نور و تولیدات هنری برگزار می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین