خبرهای داغ:
مسئولان سازمان لیگ برتر از ورزشگاه غدیر اهواز بازدید کردند و مشکلات این ورزشگاه برای میزیانی از مسابقات فصل آینده باشگاه‌های کشور به مدیران استقلال خوزستان ارائه کردند.
کد خبر: ۹۵۱۹۵۱۷
|
۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، در صورتی که این مشکلات تا شروع لیگ برتر فوتبال برطرف نشود، آبی پوشان باید در ورزشگاه دیگری از حریفان خود میزباتی کنند. بیست وسومین دوره لیگ برتر فوتبال از نیمه اول مردادماه آغاز می‌شود.

 

در حالی که کمتر از ۵۰ روز دیگر فصل بیست و سوم لیگ برتر آغاز می‌شود، هنوز ورزشگاه غدیر اهواز شرایط میزبانی تیم فوتبال استقلال خوزستان از رقبا را ندارد.

 

ورزشگاه چندمنظوره غدیر در شهر اهواز با گنجایش تقریبا ۴۰ هزار نفر در محدوده شمال‌غربی اهواز در کنار جاده اهواز اندیمشک در زمینی به مساحت ۴۴ هکتار ساخته شد ؛ ورزشگاهی که پس از ۱۷ سال چشم انتظاری، بالاخره در سال ۱۳۹۰ به افتتاح رسید تا مردم خوزستان نیز صاحب یک ورزشگاه مجهز در استان شوند.

 

این ورزشگاه سال گذشته برای بازگشت به مدار و احیاء به شرکت گروه ملی و باشگاه استقلال خوزستان سپرده شد.

 

با لیگ برتری شدن استقلال خوزستان، از این پس قرار است بازی‌های خانگی این تیم در غدیر برگزار شود، اما این ورزشگاه باید به شرایط لازم و مورد تایید سازمان لیگ برسد.

 

نداشتن گیت الکترونیک، جایگاه خبرنگاران، عدم شماره گذاری صندلی‌های ورزشگاه و از بین رفتن فنس‌های جایگاه هواداران، نبود آبخوری، سرویس بهداشتی و اینترنت و مشکل در برق ورزشگاه از جمله ایراداتی است که گروه ملی باید آن‌ها را رفع کرده تا استقلال خوزستان بتواند در ورزشگاه خانگی خود پذیرای رقبا باشد، در غیر این صورت این تیم باید ورزشگاه دیگری را معرفی کند. البته اقدامات گروه ملی برای رفع برخی از این ایرادات مثل نصب گیت‌های الکترونیک و دوربین‌های مداربسته در ورزشگاه آغاز شده است.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها