برگزاری رویداد ملی تا ثریا در استان بوشهر

هلدینگ پشگامان بنیاد تعاون بسیج «رویداد ملی تا ثریا» را برای تحقق عدالت محوری در حمایت مادی و معنوی از مجموعه‌های دانش‌بنیان و فناور در استان بوشهر برگزار می‌نماید.
کد خبر: ۹۵۱۹۸۱۸
|
۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰

برگزاری رویداد ملی تا ثریا در استان بوشهر

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، هلدینگ پشگامان در راستای حمایت از نخبگان و مجموعه‌های دانش‌بنیان تاکنون ۱۶ رویداد از سلسله رویداد‌های ملی تا ثریا را در سطح کشور برگزار نموده است. نشست این رویداد در دو بخش برنامه‌ریزی شده است. بخش اول ارائه نیاز‌های فناورانه اولویت‌دار (ریورس پیچ) است که توسط صنایع و بخش دوم ارائه محصولات فناورانه (دمودی) می‌باشد که توسط شرکت‎‌های دانش‌بنیان و نخبگان انجام می‌پذیرد. در کنار این نشست، جلسات «تجارت با تجارت» یا «B ۲ B» نیز انجام می‌شود.

استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های بالقوه نوآوری و فناوری، بستر بسیار مناسبی برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بینان را داراست. با تطبیق منابع و نیاز‌ها باهم، حمایت شایسته از نخبگان استان و رشد تسهیل کننده می‌توان برای پاسخ به نیاز‌های مردم گام‌های قابل توجهی برداشت.
رویداد ملی تاثریا این بار در استان بوشهر به تاریخ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ در دانشگاه خلیج فارس، سالن ابن‌سینا و با حضور استاندار محترم، فناوران، صاحبان صنایع و سرمایه‌گذاران کشوری نظیر بنیاد تعاون بسیج، بنیاد تعاون سپاه، آستان قدس رضوی، صنایع مس برگزار می‌گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از فرآیند رویدا‌های ملی تا ثریا می‌توانید به آدرس https://www.pishgamanhub.com/ مراجه فرمایید.

ارسال نظرات
آخرین اخبار