برای طی کردن پله‌های موفقیت تنها تلاش کافی نیست بلکه داشتن مشاوری آگاه، همراه، دغدغه‌مند و باسابقه در مرکزی معتبر و مطمئن از اهم موضوعاتی است که اخیرا ذهن دانش آموزان را برای پیشرفت و ترقی در دروس و کنکور و دانشگاه درگیر خود کرده است.
کد خبر: ۹۵۱۹۸۷۵
|
۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۲

به گزارش خبرگزاری بسیج، یکی از دغدغه‌های اساسی خانواده‌ها و نوجوانان مخصوصا در دوران دبیرستان و کنکور آشنایی با مرکز یا شخصی معتبر در حوزه آموزش و مشاوره تحصیلی است که از وی راهنمایی و کمک بگیرند از طرفی این روز‌ها فضای مجازی مملو است از مشاوران جوان که در حوزه مشاوره کنکور، انتخاب رشته و .. فعالیت می‌کنند و همگی با شعار‌های رنگارنگ و بعضا تبلیغات نامتعارف، ولی جذاب مدعی هستند متخصص امر مشاوره هستند و یا اینکه می‌توانند برای دانش آموزان جادو کنند خیلی از آن‌ها خودشان را با القاب دکتر، مهندس، استاد و .. خطاب می‌کنند، اما متاسفانه با تحقیق زیاد متوجه می‌شویم اکثر آن‌ها کلاه بردار هستند و یا مدرک تحصیلی مرتبط و مجوز‌های لازم برای فعالیت و حتی دفتر رسمی و مکان مشخصی با نصب تابلو و ... را نیز ندارند همچنین دیده شده به صورت مخفیانه و زیرزمینی فعالیت می‌کنند و صرفا با تبلیغات و حرف‌های دروغین اقدام به جذب دانش آموز می‌نمایند در نتیجه باید برای موفقیت در کنکور و ... به مراکز و افراد معتبر و مطمئن مراجعه کنیم.

پس یک مشاور کنکور موفق و حرفه‌ای لازم است پس از کشف علاقه و استعداد افراد، آن‌ها را به سمت درست سوق داده و دانش‌آموز و مخاطب خود را به خوبی می‌شناسد و بر او اشراف دارد، همچنین با علایق و روحیات و عادات او آشنا است. این مشاور به منظور کسب نتیجه بهتر برنامه‌هایی متناسب با شرایط دانش‌آموز به او ارائه می‌کند و مقاصد صحیح و کوتاه را برای او مشخص می‌کند و به مخاطب خود روحیه و انگیزه می‌دهد و قدرت ذهنی او را بالا می‌برد پس اگر فرد از یک مشاور خوب و حرفه‌ای بهره‌مند شود می‌تواند پله‌های ترقی را در مسیر رسیدن به هدفش سریع‌تر و راحت‌تر طی کند و به مراحل بالایی دست یابد.

در نتیجه همیشه سعی کنید مشاوران و مراکزی را برای پیشرفت تحصیلی انتخاب کنید که معتبر بوده و دارای سابقه و دانش کافی برای پیشرفت و ترقی شما باشند.
مدارس، آموزشگاه‌ها و مراکز مشاوره تحصیلی علیرضا شفیعی میتواند انتخاب درستی باشد برای همورا شدن مسیر پیشرفت و رسیدن به موفقیت شما.

علیرضا شفیعی، مشاوره تحصیلی، متخصص انتخاب رشته و عضو سازمان نظام روان شناسی و مدیرعامل مجموعه‌های بنیاد علمی و آموزشی شفیعی، نشر ورسانه بین‌المللی شفیعی و انتشارات علمی و آموزشی شفیعی است.
او جزء معدود مشاوران تحصیلی است که دارای صلاحیت و مجوز مشاوره تحصیلی از تمام ارگان‌های ذی ربط می‌باشد و رزومه درخشانی در امر مشاوره کنکور دارد.

قبل از هرچیزی بهتراست علیرضا شفیعی را بیشتر و بهتر بشناسیم.

انتخاب بهترین مشاور تحصیلی و معتبرترین مرکز آموزشی
علیرضاشفیعی مشاور تحصیلی، عضو سازمان نظام روان شناسی و دارای پروانه اشتغال مشاوره و روان شناسی از سازمان نظام روان شناسی می‌باشد و جزء معدود مشاوران تحصیلی کشور است که به دلیل حساسیت شخصی و وجدانی خود، تمام مراحل لازم جهت دریافت صلاحیت‌ها و اعتبارات علمی و تجربی لازم را برای این شغل حساس دریافت نموده است، او بیش از بیست عنوان کتاب در حوزه روان شناسی، مشاوره تحصیلی، انتخاب رشته، اختلالات یادگیری و. تالیف کرده است و رزومه درخشانی از دانش آموزان سال‌های گذشته دارد که توانسته اند به موفقیت برسند و موفقیت خود را مدیون او هستند.
بیش از هرچیزی انتخاب رشته و مشاوره‌های تحصیلی و انگیزشی علیرضا شفیعی زبان زد خاص و عام است و با تمام مشاوران کشور متفاوت می‌باشد چراکه مجموعه‌ی وی بالاترین رزومه قبولی در سال‌های گذشته را دارا می‌باشد چراکه می‌توانید به سایت وی مراجعه کنید و کارنامه‌های قبولی داوطلبان سال‌های گذشته او را مشاهده کنید.
لازم به ذکر است که تمامی کارنامه‌ها قابلیت استعلام از سایت سازمان سنجش را دارند و ما آن‌ها را بررسی نموده و اصالت و صحت آن‌ها را تایید می‌کنیم چراکه بعضا نتایج داوطلبان انقدر درخشان و جذاب است که برای هیچ کس باور کردنی نیست مخصوصا مشاوران دروغین که همگی از مدعیان و متخصصان امر مشاوره و انتخاب رشته هستند که گاهی به دلیل عدم سواد و تجربه لازم این کارنامه‌ها و رزومه‌های درخشان را انکار می‌کنند، به عنوان مثال وقتی وارد سایت علیرضا شفیعی می‌شوید و رزومه کارنامه‌های انتخاب رشته‌های سال‌های گذشته وی را بررسی کنید حیرت زده میشوید چرا که کارنامه‌هایی را مشاهده خواهید کرد که با رتبه‌های نامناسب در بهترین رشته‌ها و دانشگاه‌ها پذیرفته شده‌اند.

علیرضا شفیعی درباره موفقیت این دانش آموز‌ها به نکات بسیار عمیق و ظرافت‌های حساسی در امر انتخاب رشته، چیدمان حرفه‌ای و مشاوره تحصیلی اشاره کرد که متوجه خواهید شد حداقل ۱۵ سال فعالیت مشاوره تحصیلی لازم است تا فردی به چنین تجربیات مهمی دست یابد و اینجاست که متوجه پشت پرده موفقیت این دانش آموزان، یعنی تجربه منحصر به فرد علیرضاشفیعی خواهید شد.
رمز انتخاب رشته اصولی و معجزه آسای علیرضا شفیعی را هیچ کس نمی‌داند و تمام مشاورین کشور از آن متحیر و بهت زده هستند و هیچ مشاوری در ایران به اندازه علیرضا شفیعی رزومه قوی ندارد و درپاسخ به این انتخاب رشته‌های معجزه آسا چیزی جز عدم باور و حسادت ندارند، اما وقتی پای حرف‌های علیرضا شفیعی میشینیم متوجه میشویم که بیست عنوان کتابی که در این حوزه تالیف کرده و تجربه چندین ساله وی پشت تمام این موفقیت‌ها است تجربه‌ای که تمام جوانی خود را صرف این موضوع نموده و اینجا دلیل این همه صلاحیت علمی و تجربی و رزومه‌های باور نکردنی را درک می‌کنیم.
مجموعه علیرضاشفیعی محدود به مشاوره و انتخاب رشته نیست چراکه بنیاد علمی و آموزشی شفیعی دارای مجموعه مدارس غیرانتفاعی، آموزشگاه‌های تقویتی و کنکور، کلاس‌های آنلاین و مرکز مشاوره و روان شناسی نیز می‌باشد.
مدارس، آموزشگاه‌ها و مراکز مشاوره علیرضا شفیعی با خدمات متفاوت و کیفیت بالایی فعالیت می‌کنند چراکه هرساله به دلیل رضایت و کیفیت بالایی که دارند جمعیت زیادی از دانش آموزان به این مراکز مراجعه می‌نمایند و آمار قبولی بسیار بالایی را در رزومه خود دارند، به عنوان مثال هریک از این مدارس و آموزشگاه‌ها هرساله طیف قبولی بالایی را در رشته و دانشگاه‌های پر مخاطب مثل پزشکی، داروسازی، کامپیوتر، حقوق و. در دانشگاه‌های تهران، شریف، شهید بهشتی، روزانه‌های تاپ کشور و ... در زومه خود به ثبت می‌رسانند.

انتخاب بهترین مشاور تحصیلی و معتبرترین مرکز آموزشی

 مدارس تحت پوشش بنیاد علمی و آموزشی شفیعی فضایی متفاوت با دیگر مدارس کشوردارند، این مدارس معروف به مدارس نشانه رستا هستند، در این مدارس جدای از خدمات کیفی آموزشی مثل دبیران و اساتید مجرب، مشاوره تحصیلی، کلاس‌های تست و.. خدمات تربیتی و مهارتی نیز به دانش آموزان آموخته می‌شوند، دانش آموزان مدارس نشانه رستا در کنار فعالیت‌های درسی و آموزشی موارد مهارتی را نیز آموزش میبینند و برای آن‌ها نیز اساتید مجربی دارند مثل کلاس‌های موسیقی، فن سخنوری، مکالمه زبان انگلیسی، هنرو صنایع دستی، ورزش و سلامت جسمانی، مدیریت خانواده و.. مواردی هستند که به صورت منسجم در برنامه دانش آموزان مدرسه اجرا می‌شوند و شعار مدارس نشانه رستا دانش آموز شاد و موثر و موفق است مدارس بنیاد علمی و آموزشی شفیعی که هرساله بدون هیچ تبلیغی و صرفا به دلیل خدمات ویژه‌ای که ارائه می‌دهند و رزومه عالی که دارند با استقبال زیاد دانش آموزان مواجه می‌گردند و تعداد زیادی از دانش آموزان به دلیل اتمام ظرفیت، ناکام از ثبت نام در این مدارس می‌شوند، علیرضا شفیعی به جای توسعه مدارسش و ایجاد شعب جدید صرفا قصد دارد کیفیت مدارسش را حفظ و حتی بیشتر کند و البته در کنار مدارس، آموزشگاه‌های علمی آزاد بنیاد علمی و آموزش شفیعی هم برای دانش آموزان دختر و پسر خدماتی مثل کلاس‌های کنکور، تقویتی، جمع بندی، اردو‌های مطالعاتی، مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته را ارائه می‌دهند که به دلیل کیفیت بالا و هم زمان آنلاین برگزار شدن آن‌ها از تمام نقاط کشور دانش آموز ثبت نام می‌کنند و به آن‌ها خدمات کیفی ارائه می‌نمایند
البته لازم به ذکر است که انتشارات علمی و آموزشی شفیعی و نشر و رسانه بین المللی شفیعی نیز با تولید کتاب، نرم افزار و محصولات آموزشی دانش آموزان را یاری می‌کند.
اما پشت صحنه مجموعه علیرضا شفیعی (بنیادعلمی و آموزشی شفیعی و ..) چیست؟
شاید باورش سخت باشه، اما علیرضا شفیعی عضو مجمع خیرین مدرسه ساز است و هرساله بخش زیادی از درآمدش را صرف امورخیریه و ساخت مدرسه و بازسازی مدارس مناطق محروم می‌کند و همواره در سایت موسسه و آپارات و دیگر فضا‌های مجازی آن در حال ارائه خدمات رایگان به دانش آموزان کشور می‌باشد به عنوان مثال در ایام نزدیک کنکور و امتحانات نهایی به صورت آنلاین کلاس‌های تقویتی رایگان برای دانش آموزان کشور برگزار می‌کند که حداقل ۳۰ تا ۵۰ هزار نفر در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند حتی او هر سال دوره‌های آموزشی رایگانی را با موضوع آموزش انتخاب رشته برگزار می‌کند. 
درنتیجه اگر تصمیم دارید از فردی معتبر و مجرب در حوزه مشاوره تحصیلی و آموزش کمک و راهنمایی بگیرید ایشان جز بهترین‌ها هستند و از طرفی میتوانید با مراجعه به سایت این مجموعه از خدمات رایگان آن استفاده کنید.
آدرس سایت علیرضا شفیعی (بنیاد علمی و آموزشی شفیعی) www.konkor.tv شماره تماس ۰۲۱۶۲۹۹۹۰۰۶

ارسال نظرات