استاندار کردستان:

تولید محتوا در حوزه راهیان نور اولویت دستگاههای اجرایی باشد

زارعی‌کوشا گفت: بازتاب گسترده رسانه‌ای اردوهای راهیان نور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و دستگاه‌های فرهنگی باید در حوزه تولید محتوا کارهای فاخر را در دستور کار قرار دهند.
کد خبر: ۹۵۱۹۸۷۶
|
۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۷

به گزارش تهران پرس، اسماعیل زارعی‌کوشا استاندار کردستان در جلسه شورای پشتیبانی راهیان نور کردستان که در استانداری استان برگزار شد، اظهار کرد: فرهنگ دفاع مقدس باید مورد توجه قرار گیرد و نباید آن را ساده بپنداریم.

 

وی راهیان نور را از مهمترین برنامه‌های فرهنگی کشور و مورد تاکید و تایید رهبر انقلاب برشمرد و افزود: همه مدیران دارای مسئولیت باید بدانند که ورود جدی به موضوع راهیان نور و حل مشکلات موجود در یادمان شهدا یک وظیفه و تکلیف است.

 

زارعی کوشا اعلام کرد: بازتاب گسترده رسانه‌ای اردوهای راهیان نور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و دستگاه‌های فرهنگی باید در حوزه تولید محتوا کارهای فاخر را در دستور کار قرار دهند.

 

وی تصریح کرد: اجرای کارهای رسانه‌ای موجب می‌شود تا بخش‌هایی از جامعه که امکان حضورشان در این اردوها فراهم نیست بتوانند از آثار و برکات آن بهره‌مند شوند.

 

استاندار کردستان اذعان کرد: تمامی مصوبات این جلسه مهم است و باید در بازه زمانی معین، مصویات این جلسه اجرایی و عملیاتی شود.

 

زارعی کوشا خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مصوباتی را که در سطح ملی و برای وزارتخانه‌ها تعریف شده باید پیگیری کنند تا اگر در این راستا اعتباری به دستگاه‌ها ابلاغ شده، هزینه کنند.

 

وی اظهار کرد: کردستان در سال‌جاری باید بهترین میزبانی از زائران و اردوهای راهیان نور داشته باشد و پشتیبانی کاملی نیز از اعزام زائران استان به دیگر نقاط کشور انجام دهد.

 

زارعی کوشا از مدیرانی که به صورت جدی پیگیر مصوبات و توافقات صورت گرفته در حوزه یادمان شهدا و کاروان راهیان نور نیستند، انتقاد کرد و گفت: مدیران یا مسئولیتی را نباید بپذیرند یا وقتی مسئولیتی را قبول کردند باید آن را کامل اجرا کنند.

 

وی همچنین از تلاش‌های انجام شده برای اعزام زائران حرم امام خمینی(ره) تقدیر کرد و افزود: امسال از معدود سالهایی بود که اعزام کاروان‌ها در سالگرد ارتحال امام بدون هیچ مشکلی و با حضور گسترده اقشار مختلف مردم برگزار شد.

ارسال نظرات
آخرین اخبار