زنجان-رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان گفت: کمیسیون صنعت در دوره جدید پیگیر رفع مشکلات فعالان صنعت استان خواهد بود.
کد خبر: ۹۵۱۹۹۲۱
|
۲۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۵

پیگیری دغدغه‌های تامین انرژی صاحبان صنایع استان

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ ایرج افشارنیا با اشاره به اینکه اتاق خانه همه فعالان اقتصادی بوده و کمیسیون صنعت نیز در دوره جدید پیگیر و مشکلات فعالان صنعت استان خواهد بود، اظهار کرد: سال‌های متمادی به دلیل اهمیت موضوعات اقتصادی که در همه دنیا یکی از شاخصه‌های اقتدار و توسعه هر کشوری به شمار می‌رود، رهبر معظم انقلاب«مد ظله العالی» نیز شعار‌های سال را بر اساس مولفه‌های اقتصادی اعلام می‌کنند که اهمیت این موضوع بر کسی پوشیده نیست.

وی بیان کرد: توسعه و رشد اقتصادی جزء با حضور قوی بخش خصوصی در همه زمینه‌های اقتصادی که بتواند با همه ارکان دولتی با یک تعامل سازنده مشکلات اقتصاد و صنعت را حل نماید، محقق نخواهد شد.

افشارنیا با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی با تعامل سازنده خود به دنبال رشد اقتصادی و توسعه آن در استان خواهد بود، افزود: یکی از پارامتر‌های مهم رشد تولید و اقتصاد، تامین انرژی واحد‌های تولیدی است که به همین دلیل نخستین جلسه کمیسیون صنعت به این مبحث مهم اختصاص یافته است.

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی زنجان با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مهم صاحبان صنایع و فعالان بخش خصوصی استان زنجان مبحث تامین انرژی واحد‌های تولیدی می‌باشد، تصریح کرد: از این رو با دعوت از مدیران و روسای شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع برق استان زنجان در نظر داریم با یک تعامل سازنده با کمترین آسیب از پیک بار مصرف برق در ماه‌های پیش رو عبور کنیم.

در ادامه این جلسه گزارشی از مصرف برق استان زنجان در بخش‌های مختلف از سوی شرکت توزیع نیروی برق ارائه و برنامه مدیریت مصرف برق در ماه‌های پیش رو تشریح شد که فعالان اقتصادی در بخش‌های مختلف هریک نظرات و پیشنهادات و موارد خود را ارائه و مطرح کردند که مورد بحث و تبادل نظر اعضای حاضر در جلسه قرار گرفت.

ارسال نظرات