حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام):
حجت الاسلام کمالی با بیان اینکه امام حسین(علیه‌السلام) در کربلا بدنبال نجات بشر از جهالت و نگاه های طاغوتی بود، گفت: غفلت از امام زمان و ولی جامعه هست که باعث ایجاد جریان‌های انحرافی شده و بستر را فراهم می‌کند تا افراد در برابر امام زمان خود بایستند و او را به شهادت برسانند.
کد خبر: ۹۵۲۹۰۶۹
|
۰۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، حجت الاسلام کمالی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) استان امروز در مراسم تکریم و معارفه مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی ضمن تسلیت ایام محرم، گفت: متاسفانه امروز برخی از داعیه داران دفاع از مکتب امام حسین (علیه السلام) دقیقا خلاف مکتب ایشان سخن می‌گویند.

وی عنوان کرد: برخی از سخنرانان در منبر‌های خود، ناخواسته جریان‌های مقابل امام حسین (علیه السلام) را تبلیغ می‌کنند و صحبت‌های کاملا خلاف دین و نظام را برای مردم بیان می‌کنند؛ این افراد به ظاهر استاد و کارشناس که به واقع در پرده‌ای از جهالت به سر می‌برند با سخنان بی ربط خود موضع دشمنان را بیان می‌کنند.

حجت الاسلام کمالی با بیان اینکه این گونه منبر‌ها و سخنرانی‌ها دقیقا برمبنای جریان زمان امام حسین (علیه السلام) است، گفت: بعد از روز عاشورا برخی خواص به حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) می‌گفتند: "دیدید که خدا چگونه دروغگو و پسر دروغگو را رسوا کرد"؛ بنابراین امروز صحبت‌های این افراد مصداق رفتار‌های خواص همان دوران است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) استان تاکید کرد: غفلت از امام هست که باعث این جریان‌های انحرافی می‌شود و بستر را فراهم می‌کند تا افراد در برابر امام زمان خود بایستند و او را به شهادت برسانند.

حجت الاسلام کمالی عنوان کرد: امروز اندیشمندان و نظریه پردازان اروپایی و غربی اذعان دارند که مشکل ما؛ ابر قدرت و حریفی به نام امامین انقلاب و شخصی به نام آیت الله خامنه‌ای در جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه، متاسفانه برخی جهالت‌ها به جامعه ما رسیده است، گفت: اگر بخواهیم کربلا و جریان عاشورا را برای مردم تبیین کنیم باید بستر‌های شکل گیری کربلا را برای مردم بیان کنیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) به اهمیت رسالت پیامبر اکرم در بیان امامت و معرفی ولی بعد از خود اشاره کرد و گفت: سیدالشهدا (علیه‌السلام) در کربلا بدنبال نجات بشر از جهالت و نگاه‌های طاغوتی بود.

حجت‌الاسلام کمالی تأکید کرد: دشمنی استکبار جهانی و غرب با ایران به دلیل مقوله دین و هژمونی جمهوری اسلامی است.

وی، کربلا را تلاقی دو جریان دانست و گفت: اگر براساس زوایای تاریخ با اسلام حرکت کنیم، خواهیم دید که وقتی خواص جامعه با یکدیگر ائتلاف کردند، در برابر پیامبر و خاندان ایشان آرایش جنگی گرفتند، سر از پیکر متقین و امام زمان جدا کردند، اصحاب و خاندان رسول خدا را به اسارت بردند؛ امروز نیز همین جریانات و تفکرات نفوذی و انحرافی در جامعه وجود دارد.

حجت‌الاسلام کمالی ادامه داد: نگرانی امروز ما؛ از کوتاهی برخی خواص جامعه است که بعضا دچار تفکرات انحرافی می‌شوند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا (علیه‌السلام) با بیان اینکه امروز نگاه دنیا به این خیمه نورانی است، گفت: انشاءالله با جهاد تبیین درست و به موقع راه نورانی انبیا الهی و ائمه اطهار (علیه‌السلام) را تبلیغ کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها