خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
نشست فصلی استادیاران خواهر با حضور استاد شجره طیبه صالحین، فرماندهی کل، مسئول تعلیم و تربیت و بسیج جامعه زنان سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان در بیت نماینده ولی فقیه برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۲۹۸۳۶
|
۰۵ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۰

فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در این نشست گفت: با وجودی که دشمنان ما در راه نورانی نظام مقدس جمهوری اسلامی موانعی را ایجاد کردند اما امروزه می بینیم که مقام معظم رهبری در راس این نظام مستقل قرار دارند در حالیکه هیچ گونه وابستگی به سایر کشورها نداریم و همچنان به مسیرمان ادامه می دهیم.  

سردار حسن شاهوارپور با بیان اینکه کارهای تربیتی، سختی هایی دارد و فقط کسانی از پس آن بر می آیند که خالصانه مشغول فعالیت اند، افزود: باید شهدایمان را الگو قرار دهیم و ببینیم که چه مرارت هایی کشیدند تا به شهادت رسیدند.  

وی بر لزوم هماهنگی هر چه بیشتر فرماندهان نواحی و حوزه ها تاکید کرد و ادامه داد: در خصوص تعداد سرگروه های حلقات صالحین احساس کمبود می کنیم که با برگزاری کارگاه های توانمندسازی باید جبران شود.

در ادامه، مسئول تعلیم و تربیت سپاه و بسیج جامعه زنان خوزستان به ارائه گزارشی از وضعیت کمی و کیفی ارکان تربیتی و مدیریتی در حلقات صالحین پرداختند.

همچنین در این جلسه در خصوص سیاست گذاری و کیفی سازی ارکان تربیتی حلقات بحث و تبادل نظر شد.

انتهای پیام

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین