خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
پویش مردمی "عکس و عَلَم"، به همّت گروه جهادی و خیریه شهید محمدرضا شفیعی در روزهای دهه نخست ماه محرم، در بوستان طبقاتی شهید زین الدین اجرا شد.
کد خبر: ۹۵۲۹۹۱۳
|
۰۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، در این پویشِ مردمی، که در حقیقت مشت محکمی به دهانِ یاوه‌گویانِ غرب زده‌ و سلبریتی‌هایی که اقدام به هشتک‌ سازی علیه مُحرّم و نمادهای عزاداری برای سالار شهیدان کرده‌ بودند، عکاسان از مراجعه کنندگان (کودکان، جوانان و خانواده‌ها)، با نمادهای ارزشی شامل: عفاف و حجاب، مُحرم و عزاداری، امام حسین علیه‌السلام، شهدای جبهه مقاومت و ... به صورت فردی و خانوادگی، عکس یادگاری گرفتند و پس از چاپ، به آنان هدیه دادند.

پویش مردمی "عکس و علم" به همّت گروه جهادی و خیریه شهید محمد‌رضا شفیعی و با مشارکت تیپ ۸۳ امام جعفر صادق علیه‌السلام، حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی، کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر قم، پایگاه مقاومت بسیج برادران و خواهران شهید زین الدین، از ابتدای محرم الحرام ۱۴۰۲، در محوطه‌ی بوستان شهید زین‌الدینِ قم اجرا شد.

عکس از: مهدی ربانی

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها