حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
حجت الاسلام یاری گفت: از ۱۰ خرداد ماه تاکنون ۵۶۱ نفر از شهرستان جاجرم در سی امین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج شرکت کرده اند و ثبت نام این دوره تا ۱۰ مردادماه ادامه خواهد داشت.
کد خبر: ۹۵۳۰۰۶۸
|
۰۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج‌:)'حجت الاسلام یاری مسئول تعلیم و تربیت سپاه جاجرم- در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: مسابقات قرآن و عترت بسیج امسال متفاوت از همه مسابقات قرآن و عترت های گذشته برگزار می شود.

 

وی ادامه داد: هدف از برگزاری این مسابقات اُنس عمومی آحاد جامعه و بسیجیان با قرآن است و در جریان برگزاری این مسابقات انتظار می رود آموزش های قرآنی در سطح شهرها و مساجد رونق بیشتری بگیرد و موجب شور و نشاط قرانی در تمام جامعه شود.

 

حجت الاسلام یاری با بیان اینکه در سی اُمین دوره مسابقات قرآن و عترت بسیج، بیش از ۲۱ رشته بسیار جذاب مشخص شده است، افزود: شرکت در مسابقه برای همگان بسیار آسان است و برنامه ریزی شده که همه مردم با هر سطح معلومات قرآنی می توانند در مسابقات شرکت کنند و انس با قرآن بگیرند.

 

مسئول تعلیم و تربیت سپاه جاجرم عنوان کرد: ثبت نام هرکدام از متقاضیان جهت شرکت در این مسابقات از طریق انتخاب یک مسجد در آدرس داده شده در فضای مجازی صورت می پذیرد و سپس حداقل از هر مسجد یک تیم قرآنی شامل یک خانواده قرآنی، گروه قرآنی و تعدادی از متسابقین قرآنی در رشته های فردی انتخاب و تا زمان برگزاری مسابقات آمادگی لازم را کسب می کنند

 

وی در ادامه گفت: برخی رشته های این مسابقات فوق العاده آسان است مثل رشته حفظ رقابتی، حفظ چند سوره، حفظ چند آیه، حفظ سوره جزء ۳۰ و حفظ و ترجمه چهل حدیث با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر توجه به نوجوانان در امر حفظ قرآن از مجموعه ۲۱ رشته قرآنی مسابقات، بیشتر رشته قرآن و عترت برای کودکان و نوجوانان زیر ۷ سال تا ۱۶ سال برنامه ریزی شده است که می تواند تحول چشمگیری در امر قرآن در بین کودکان و نوجوانان با کمک خانواده ها و والدین ایجاد کند.

 

حجت الاسلام یاری در خصوص زمان برگزاری این مسابقات عنوان کرد: زمان برگزاری مسابقاتمرحله ناحیه ای شهریور ماه ۱۴۰۲ خواهد بود وتا ۱۰مرداد ماه همه علاقه مندان میتوانند از طریق سایت قرآن بسیج با مراجعه به
لینکhttp://event.quranbsj.ir/admin ثبت نام نمایند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها