حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
به مناسبت سلسله دیدار از مسئولین شهرستان، برنامه دیدار فرمانده ونیروهای کادر گردان با شهردار جدید با حضور پایوران گردان ۱۱۲ امام حسین(علیه السلام) در محل شهرداری شهرستان شهرضا انجام شد.
کد خبر: ۹۵۳۱۳۱۳
|
۱۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از لشکر 14 امام حسین(علیه السلام)، به مناسبت سلسله دیدار از مسئولین شهرستان، برنامه دیدار فرمانده ونیروهای کادر گردان با شهردار جدید با حضور پایوران گردان ۱۱۲ امام حسین(علیه السلام) در محل شهرداری شهرستان شهرضا انجام شد.

فرمانده گردان ۱۱۲امام حسین(علیه السلام) در رابطه با این خبرگفت: این دیدار با هدف تعامل وهمکاری هرچه بیشتر با شهرداری و استفاده از ظرفیت شهرداری برای رشد و توسعه امکانات و زیرساخت گردان صورت گرفت.

فرمانده گردان در ادامه افزود: در این دیدار مواردی شامل جدول کشی و آسفالت محوطه گردان و تامین وسایل کمک آموزشی برای بسیجیان گردان مطرح و مورد تصویب قرار گرفت.

ایشان در پایان افزود: این گونه دیدارها با ادارات شهرستان جهت مطرح شدن هرچه بیشتر نام، ماموریت و موجودیت گردان در سطح شهرستان و همچنین استفاده از ظرفیت این ادارات برای رفع مشکلات گردان صورت می گیرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین