حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در پی هتک حرمت به خانواده معظم شهید مدافع حرم بیانیه شدید الحنی از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه صادر شد.
کد خبر: ۹۵۳۱۴۳۵
|
۱۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، در پی هتک حرمت به خانواده معظم شهید مدافع حرم بیانیه شدید الحنی از سوی آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه صادر شد.

متن پیام بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

تعرض و ورود به عنف به حریم بیت شهید مدافع حرمی که جانش را در قربانگاه دفاع از حریم آل الله (ع) ارزانی بقای اسلام و انقلاب کرده و اقدام سبوعانه، هتک آمیز و حرمت ناشناسانه فردی ساختار شکن علیه همسر مکرم ایشان که به دلیل عمل به فریضه‌ی امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم واقع شده موجی از تالم و تأثر را به دنبال داشته است.

ضمن ابراز انزجار قلبی از این واقعه‌ی شنیع، نکاتی را لازم به تذکر جدی می‌داند:

۱_ دستگاه قضائی با درک صحیح از فرض پیش آمده قاطعاًنه این ضایعه را بررسی کرده و ضمن اعمال مراتب قانونی، هتاکان را به سزای عمل خود رساند، همچنین ضرورت دارد این برخورد محکم قانونی به نحو شایسته به اطلاع افکار عمومی و دل‌های جریحه دار برسد.

۲_ نیروی انتظامی با هوشیاری هرچه تمام تر کیان عفت عمومی را بیش از پیش پاسداری کند و با التفات و ملاحظه‌ی حفظ حرمت ماه عزای سید الشهدا سلام الله علیه با پشتوانه‌ی قانون و نیز خواست قلبی مردم شریف و مؤمن استان با حرمت شکنان، هنجارگریزان، مروجان برهنگی و مبلغان فرهنگ منحط غرب برخورد قاطع داشته باشد.

ارسال نظرات