حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
کد خبر: ۹۵۳۱۸۸۴
|
۱۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ حجت الاسلام نوروزی در ویژه برنامه روز خبرنگار که امروز در دهکده مقاومت بسیج بجنورد برگزار شد، روز خبرنگار را که مزین به نام شهید صارمی است تبریک گفت و بیان داشت :خوشحالیم که برای هر موضوعی نمادی از شهدا در کشور وجود دارد. 

وی با بیان اینکه تمام اوصاف پیامبران خدا در قرآن منطبق با صفات و ویژگی‌های صاحبان رسانه‌های متعهد است، گفت: رسانه‌ها باید نقاط درخشنده جامعه اسلامی را شناسایی و معرفی کنند.

 

حجت الاسلام علی نوروزی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری درباره ی رسالت والدین و همسران شهدا که فرموده اند هرکدام از شما یک رسانه هستید؛ افزود : شما خبرنگاران نیز باید ایثار و رشادت شهدا و خانواده ی آنان را منعکس کنید و این رسالت ، کار خبرنگاران را دشوارتر میکند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت : مردم این استان سه هزار رزمنده شهید را در جنگ هشت ساله تقدیم نظام کردند که این ها ظرفیت بالایی برای استان هستند که مغفول مانده آمد.

حجت الاسلام نوروزی با اشاره به اینکه از زندگی نامه شهدا برای  موضوعات خبری و کارهای مستند بهره گرفته شود، گفت: در حوزه شهدا کم‌کار کرده ایم، شهدا ظرفیت بالایی دارند بنابراین باید تولیدات زیادی در این بخش داشته باشیم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین