حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
ساری- مسئول مرکز تربیت‌بدنی و بسيج ورزشکاران سپاه کربلا ، با صدور پيامي مقام سوم تيم تکواندو و ووشو بسيج استان مازندران در مسابقات قهرماني بسيج کشور را تبريک گفت.
کد خبر: ۹۵۳۲۸۴۵
|
۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۶

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران،سرهنگ کاظم غفارپور مسئول مرکز تربیت‌بدنی و بسيج ورزشکاران سپاه کربلا  با صدور پيامي مقام سوم تيم تکواندو و ووشو بسيج استان مازندران در مسابقات قهرماني بسيج کشور را تبريک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب مقام سوم تيم تکواندو و ووشو بسيج استان مازندران را در مسابقات کشوري بسيج که در استان زنجان برگزار گرديد به مردم شريف و شهيد پرور استان مازندران تبريک عرض مي کنم

و صمیمانه از تلاش‌های همه مربیان، کادر فنی و دست اندرکاران تیم تکواندو ووشو به ويژ ورزشکاران عزیز قدردانی کرده و بدون شک این موفقیت ها مرهون مدیریت ارزشمند، جدیت کادرفنی، تلاش و همت بلند ورزشکاران عزیز می باشد.
امید است همواره با توکل به خداوند منان در راه کسب عزت، سربلندی و به اهتزاز در آوردن پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

سرهنگ کاظم غفارپور
مسئول مرکز تربیت‌بدنی و بسيج ورزشکاران سپاه کربلا استان مازندارن

ارسال نظرات