خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: رویداد هنری عکس وفیلم کوتاه 100 ثانیه ای با عنوان« کوک چهارم» با محور جلوه های اخلاق در شهر از 25 تا 30 شهریورماه در قزوین برگزار می شود.
کد خبر: ۹۵۳۳۰۳۶
|
۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۹

 

قزوین_ به گزارش بسیج، حسین برجی در خصوص این رویداد هنری اظهار کرد: رویداد فرهنگی وهنری« کوک چهارم» با هدف ترویج جلوه های اخلاق در شهر در رشته های عکس و فیلم کوتاه 100 ثانیه ای توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی، و ورزشی شهرداری با همکاری شورای شهر و شهرداری قزوین برگزار می شود.

برجی افزود: در بخش فیلم و کلیپ جشنواره که به صورت داستانی، مستند، انیمیشن و تجربی به مدت 100 ثانیه طراحی شده تمامی آثار تولیدی از سال 98 تا 1402 می توانند در رویداد شرکت داده شوند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین بیان کرد: هنرمندان این بخش می توانند آثار خود را آپلود کرده و لینک فایل آپلود شده را به ایمیل دبیرخانه و یا به صورت DVD با ذکر مشخصات شناسنامه ای خود همراه اثر ارسال کنند.

وی گفت: حداکثر زمان آثار تولیدی 100 ثانیه می باشد و فرمت آثار ارسالی می بایست m2t، Mov،Mpeg، Mxf ، MP4

باشد.

برجی اظهار داشت: این سازمان حق هرگونه استفاده و بهره برداری نمایشگاهی، فرهنگی، ترویجی و تبلیغی آثار راه یافته به جشنواره را برای خود مجاز می داند.

این مدیر فرهنگی بیان کرد: در بخش عکس با دوربین حرفه ای و تلفن همراه علاقمندان می توانند عکس های خود را تهیه و ارسال کنند.

وی در خصوص جوایز جشنواره هم گفت: جوایز بخش عکس در بخش دوربین حرفه ای در رده استانی و بخش کلان شهرها برای نفر اول تندیس، لوح تقدیر ومبلغ 60 میلیون ریال، نفر دوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 50 میلیون ریال و نفر سوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 40 میلیون ریال جایزه نقدی است.

برجی افزود: در بخش عکاسی با تلفن همراه در هر دو بخش استانی و کلان شهرها جوایز مشابهی شامل نفر اول تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 30 میلیون ریال، نفر دوم تندیس ، لوح تقدیر و مبلغ 25 میلیون ریال و نفر سوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 20 میلیون ریال جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت.

رئیس سازمان فرهنگی، ورزشی شهرداری قزوین یادآورشد: در قسمت فیلم در بخش استانی و کلان شهرها نفر اول تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 100 میلیون ریال، نفر دوم تندیس و مبلغ 80 میلیون ریال و نفر سوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 60 میلیون ریال جایزه نقدی تعلق می گیرد.

برجی اضافه کرد: در بخش کلیپ هم در هر دوبخش استانی و کلان شهرها جوایز نفر اول شامل تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 50 میلیون ریال، نفر دوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 40 میلیون ریال، نفر سوم تندیس، لوح تقدیر و مبلغ 30 میلیون ریال پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال آثار تا 20 شهریور ماه است و داوری آثار از 25 تا 30 شهریور ماه انجام می شود.

بگفته برجی برگزاری نمایشگاه از عکس های راه یافته از تاریخ 5 تا 10 مهرماه و نمایش آثار راه یافته بخش فیلم از 8 الی 9 مهرماه و اختتامیه جشنواره هم 10 مهرماه برگزار می شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین اظهارداشت: علاقمندان می توانند آثار خود را تا تاریخ تعیین شده به نشانی دبیرخانه جشنواره واقع در قزوین، خیابان بلوار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، چهار راه هشت بهشت، سازمان فرهنگی شهرداری یا نشانی اینترنتی kokecharom@gmill.com ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر هم با شماره تلفن 09018087697 دبیرخانه رویداد تماس بگیرند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین