حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود:
زنجان -مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با بیان اینکه آزادگان اسوه صبر و استقامت و گنجینه ارزشمند انقلاب اسلامی هستند گفت: اسرا در اوج شکنجه ها و روز های سخت اسارت الگوی خودشان را حضرت زین العابدین(ع) و عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری (س)قرار دادند.
کد خبر: ۹۵۳۳۹۸۳
|
۲۶ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳

آزادگان اسوه صبر و استقامت و گنجینه ارزشمند انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرگزاری بسیج زنجان؛ حجت الاسلام یوسف جاهد در نشست خبری با گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی اظهار داشت: ۲۶ مرداد ماه سالروز قدم گذاشتن کبوترانی هست که سال‌ها در بند اسارت زندان‌های صدام شکنجه دیدند و مثل چنین روزی به آغوش گرم ملت ایران خانواده‌های صبور خودشان برگشتند.

وی افزود: آزادگان طبق فرمایش امام صادق (ع) که فرموده آزاده در هر حالی آزاده هست، اگر دچار بلا و سختی هم بشوند استقامت میکنند، حدیث زیبای امام صادق (ع) را رزمنده‌های عزیز ما به خوبی معنا کردند و در اوج شکنجه‌ها و روز‌های سخت اسارت الگوی خودشان را حضرت زین العابدین و عقیله بنی هاشم خانوم زینب کبری قرار دادند.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با بیان اینکه آزادگان اسوه صبر و استقامت و گنجینه ارزشمند انقلاب اسلامی هستند گفت: نمی‌شود از آزاده‌ها گفت و از سید آزادگان یعنی آقای ابوترابی حرفی نزد ایشان به پدر معنوی اسرا معروف بودند، سال‌ها رهبری اسرا را با سعه صدر و معنویت بالایی بر عهده داشت و بار‌ها مکر و حیله‌های دشمنان بعثی را بر ملا کرده و باعث تقویت روحیه‌ی مقاومت و ایثار شده است.

وی افزود: همیشه در تاریخ ما حق جویان علوی ثابت کرده‌اند که راه پیروزی رنج و غربت است و آیندگان ما نام کسانی را به یاد نگه میدارند که در عین مظلومیت سرافراز و مقتدر هستند.


حجت الاسلام یوسف جاهد افزود: در جریان کربلا اگر نگاهی بکنیم مشاهده می‌کنیم که اگرچه یزید در ظاهر قضیه کربلا پیروز میدان بود، ولی الان بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال از این قضیه نام حسین بن علی در تاریخ روز به روز شعله ور‌تر میشود و این‌ها همه مدیون جهاد تبیین زینب کبری (س) هست.

ارسال نظرات