خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان- نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: مسئولان گزارش دهند برای مشکلات و مطالبات مردمی که در خطبه‌ها مطرح شده چه کار کرده‌اند.
کد خبر: ۹۵۳۴۶۵۸
|
۲۹ مرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، آیت الله حبیب الله شعبانی موثقی امروز در دیدار با فرماندار همدان، با تقدیر از اقدامات انجام شده توسط فرمانداری همدان، اظهار کرد: در مراسم‌ها و مناسبت‌های گذشته شاهد اقدامات و فعالیت‌های خوبی در برگزاری برنامه‌ها همچون غدیر و دهه اول محرم بودیم که قابل تقدیر است.

وی با اشاره به تکثر خدمات در مجموعه فرمانداری، گفت: برقراری ارتباط مستقیم با مردم توسط مسئولان در راستای افزایش اعتماد عمومی بسیار موثری است.

امام جمعه همدان، با بیان اینکه مسجد محور خدمت، طرحی مناسب در راستای رفع مشکلات مردم است، گفت: وقتی به محله‌ای سر می‌زنید تلاشتان بر این باشد که حتی اگر شده یک مشکل از مشکلات مردم را هم حل کنید.

وی با اشاره به اینکه قبل از برگزاری این جلسه در محل اعلام عمومی شود، یادآور شد: مردم باید مسجد را ملجا رفع مشکلات خود بدانند.

شعبانی موثقی تصریح کرد: این طرح به مسجد محوری در محلات کمک می‌کند و مردم می‌دانند که مسجد محلی برای بیان مشکلات و رفع آنها است.

وی با تاکید بر اینکه از نزدیک شنیدن مشکلات مردم اقدام مثبتی است اما باید رفع مشکل هم شود، یادآور شد: وحدتی که امروز در بین مسئولان فرمانداری همدان وجود دارد باید نتیجه‌اش باز شدن گره از کار مردم باشد.

نماینده ولی فقیه در استان همدان افزود: عدم حضور در بین مردم اشتباه است اما اگر در بین مردم برویم و کاری انجام نشود و مشکلی حل نشود، این آسیبش بیشتر است.

وی با بیان اینکه حل یک مشکل کوچک از محلات در اعتماد سازی عمومی بسیار موثر است، اظهار کرد: برخی از مشکلاتی که برای مردم گلایه‌مندی ایجاد می‌کند نیازی به بودجه و اعتبارات ندارد و گاها به اختلاف بین دستگاه‌ها باز می‌گردد.

شعبانی موثقی با اشاره به اینکه برای مردم تفاوتی ندارد چه کسی و چه دستگاهی کوتاهی کرده است، گفت: مهم تلاش برای رفع دغدغه و گره از مشکلات مردم است.

وی با بیان اینکه اگر بنده از مسئولان در خطبه‌های نماز جمعه مطالبه می‌کنم باید در میدان عمل هم رفع آن‌ها پیگیری شود، یادآور شد: مسئولان گزارش دهند برای مشکلات و مطالبات مردمی که در خطبه‌ها مطرح شده چه کار کرده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات