حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همزمان با ماه صفر، محافل عزاداری همراه با نشست های بصیرتی و ختم قرآن و صلوات به همت پایگاه های مقاومت بسیج شهرستان سرخه در رستاهای افتر و لاسجرد برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۳۴۷۲۰
|
۳۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از سرخه، همزمان با ماه محرم، مراسم عزاداری سیدالشهدا همراه با نشست بصیرتی با محوریت جهاد تبیین به همت حلقه شهید غلامرضا شهروی با موضوع امربه معروف در پایگاه مقاومت بسیج آمنه (س) روستا لاسجرد در سرخه برگزار شد.

همچنین به همت بسیجیان این پایگاه مقاومت و در قالب فضای مجازی ختم سوره فجر، با ذکر صد صلوات با یاد شهید والامقام شهید مهدی هادی انجام شد.

لازم به ذکر است مراسم عزاداری ویژه شهادت حضرت رقیه (س) به همت حلقات صالحین پایگاه مقاومت بسیج صدیقه کبری (س) در مسجد انصار روستا همراه با قرائت زیارت حضرت رقیه (س)، زیارت عاشورا و مداحی با حضور سه ساله ها برگزار می شود.

گفتنی است مراسم عزاداری دهه اول صفر در این مسجد با حضور خواهران بسیجی پایگاه همراه با قرائت زیارت عاشورا، دعای علقمه، بیان احکام و حدیث از ائمه اطهار (ع) و تبیین اهمیت عفاف و حجاب فاطمی برپا و با استقبال خوبی همراه بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین