خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: همزمان با هفته دولت 15طرح در حوزه راهداری و مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی این استان به بهره برداری خواهد رسید.
کد خبر: ۹۵۳۵۰۰۴
|
۳۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۵

 

قزوین_ جواد حق لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین، در گفتگو با بسیج بیان کرد: این تعداد طرح در مجموع با ۲۱۶میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار بهره برداری خواهد شد.

وی اضافه کرد: ۱۱مورد از طرح های قابل بهره برداری مربوط به عملیات مرمت، بهسازی و روکش آسفالت راه های اصلی، فرعی و روستایی هستند.

حق لطفی ادامه داد:پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور چینی مرجان-شاهین تپه به طول ۹کیلومتر، بهسازی مسیر آبیک-قشلاق-خاکعلی به طول ۶کیلومتر، لکه گیری و روکش آسفالت محور تاکستان-آوج به طول ۵کیلومتر از جمله طرح های قابل بهره برداری در هفته دولت هستند.

وی همچنین طرح زیرسازی و آسفالت راه روستایی زناسوج به طول ۲.۵کیلومتر، بهسازی و روکش آسفالت راه روستایی سعید آباد-خرم آباد-اک به طول ۷.۵ کیلومتر، کندر-مشکین به طول ۵کیلومتر، رودک-رستم آباد به طول ۵.۵ کیلومتر، آشنستان به طول ۳.۵کیلومتر، بابرسفلی، دره صفر و دره گنجعلی به طول ۲.۵ کیلومتر، آوج-شهید آباد به طول ۴ کیلومتر و لوشان-سیاهپوش-سیردان به طول ۶کیلومتر را نیز از دیگر طرح هایی عنوان کرد که به مناسبت هفته دولت بهره برداری از آن انجام خواهد شد.

 به گفته حق لطفی علاوه بر طرح های بهسازی و روکش آسفالت، افتتاح ۲باب مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در شهرستان بوئین زهرا، پروژه روشنایی کمربندی تاکستان به طول ۵کیلومتر و احداث سوله آزادراه و محور قدیم قزوین-رشت در دستور کار این اداره کل خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین افزود: این طرح ها با بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت و توانمندی و امکانات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین اجرا شده و میزان اشتغال زایی آن ۲۶۴ نفر بوده است.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین