حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همزمان با شهادت امام حسن مجتبی(ع) محفل انس با قرآن کریم کارکنان ناحیه مقاومت بسیج اراک با حضور قاری نوجوان «محمدسجاد سالاری» در آستان مقدس امامزاده محمد عابد(ع) اراک برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۳۵۶۱۷
|
۰۴ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی از اراک؛ همزمان با شهادت امام حسن مجتبی (ع) محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری نوجوان «محمد سجاد سالاری» در آستان مقدس امام‌زاده محمد عابد(ع) اراک برگزار شد.

برگزاری محفل انس با قرآن کارکنان ناحیه مقاومت بسیج اراک

سرهنگ پاسدار مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک در این محفل با تاکید بر انس گرفتن با قرآن زمینه‌ای برای تدبر در نکات و آیات قرآن است، گفت: آیات قرآن سراسر نور، ایمان، فهم و آرامش است که اگر هر یک از افراد آیات قرآن را درست درک کنند آثار آن را در قلب و روح خود احساس خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه  هر قشری با توجه به نیاز خود می‌تواند از مصحف شریف بهره‌مند شود، افزود: انسان می‌تواند با حضور در محافل قرآنی بیشتر به معبود خود نزدیک شده و با دریافت پیام قرآن در مسیر عبودیت الهی و ارتقای معنوی و اخلاق‌مداری حرکت کند.

همچنین در پایان، مرقد مطهر امامزاده محمد عابد(ع) غبار روبی و عطر افشانی شد.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین