خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه استان قم با بیان اینکه زائران از نحوه خدمت‌رسانی قرارگاه اربعین رضایت بسیاری دارند، گفت: این قرارگاه محور اصلی در اسکان و استقبال از هزاران زائر اربعینی است.
کد خبر: ۹۵۳۷۱۸۸
|
۱۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۰۸

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم،‌ سردار محمدرضا موحد عصر شنبه در بازدید از خدمت‌رسانی قرارگاه مردمی اربعین استان قم به زائران اربعین حسینی گفت: امسال نیز توفیق داشتیم در کنار خادمین قرارگاه مردمی اربعین حاضر شده و از نزدیک شاهد این خدمت‌رسانی‌های خالصانه باشیم.

وی اضافه کرد: قرارگاه اربعین قم پس از چند سال فعالیت خودجوش مردمی هم اکنون به یک نهاد فعال و صاحب سبک در خدمت رسانی به زائران تبدیل شده است.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب(ع)، گفت: یکی از جلوه‌های بارز قرارگاه اربعین قم در این است که تمام خدماتی که توسط آن به زائران انجام می‌شود بصورت کامل مردمی و بر اساس عشق و علاقه قلبی مردم به خاندان عصمت و طهارت انجام می‌گیرد.

وی افزود: گفت‌وگویی که با زائران داشتیم آن‌ها از وضعیت خدمت‌رسانی این قرارگاه رضایت بسیاری داشتند.

فرمانده سپاه استان قم تصریح کرد: اتفاق خوبی که امسال در قرارگاه مردمی اربعین رقم خورد، علاوه برمسجد جمکران و امام‌زاده شاه جمال(ع)، مساجد، تکیه‌ها، امام زاده‌های سطح شهر نیز میزبان زائران عزیز باشند.

سردارموحد در پایان عنوان کرد: امیدوارم این خدمت‌رسانی‌های خالصانه قبول درگاه حق تعالی باشد همچنین خداقوت ویژه به خادمین عزیز داریم.

گفتنی است طبق پیش بینی‌های انجام‌شده دراین استان برای اسکان ۴۰۰ هزار زائر اربعین برنامه‌ریزی شده‌است. زمان استقبال از زائران و پذیرش آنان نیز از نخستین روز شهریورماه آغازشده و به مدت ۲۵ روز ادامه دارد.

امسال علاوه بر مسجد مقدس جمکران، امامزاده جمال(ع)، منازل، مساجد و حسینیه‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها و بقاع متبرک امامزادگان برای میزبانی از زائران مراسم بزرگ پیاده‌روی اربعین ساماندهی شده‌است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها