حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) با صدور بیانیه مشترک به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، تصریح کرد: آزادگان مردانی از قبیله غیرت و پایداری هستند.
کد خبر: ۹۵۳۷۶۳۴
|
۱۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۴

 

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام نوروزی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه و سردار فرجی فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) در بیانیه‌ای ای مشترک به مناسبت ۲۶ مرداد ماه سالروز ورودآزادگان به میهن اسلامی امده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۶ مرداد ماه سالروز ورود شورانگیز مردانی از قبیله غیرت و پایداری، آزادگان سرافراز به خاک عطرآگین میهن مان ایران اسلامی است.

سلام و ثنای حق بر رفعت نشینان بلند آزادی که نام فاخر خود را بر صفحه ایستادگی و صبوری حک کرده و به کاروان پیام آوران عاشورایی پیوستند.

امروز سالروز ورود افتخار آمیز مردان بی ادعایی است که تا آخرین گلوله جنگیدند و دشمن را در اردوگاه هایشان با الهام از رفتارغرور آفرین پیام آور کربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها به اسارت گرفتند.

اینجانبان این روز تاریخی و باشکوه را به آزادگان خطه ی خط شکن سپاه حضرت جوالائمه(ع) و سبزپوشان حریم ولایت و خانواده های صبور و مکرم شان تبریک عرض می نمایم.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین