حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
تبریز- چهار مهارت فنی با هدف اشتغال زایی در روستاها، در شش ماه اول سال ۱۴۰۲ به روستائیان دهستان جوشین از توابع شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی آموزش داده شد.
کد خبر: ۹۵۳۸۵۲۳
|
۲۱ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، مدیر کارگروه اقتصاد و اشتغال قرارگاه پیشرفت سپاه عاشورا گفت: در خصوص توسعه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در مناطق محروم روستایی، در سال ۱۴۰۲ در راستای اجرای سیاست های طرح سند غدیر نیازسنجی آموزشی در شهرستان‌ها و روستاهای هدف قرارگاه پیشرفت با همکاری اداره کل فنی و حرفه ای استان تنظیم شده تا افزایش ۵۰ درصدی برگزاری دوره‌های آموزشی در این گروه هدف محقق شود.

حمید فرتاش افزود: بر همین اساس از آغاز سال ۱۴۰۲ چهار دوره آموزشی روستایی در چهار حرفه شروع شده که ۲۰۰ نفر از روستائیان استان را صاحب یک مهارت می‌کند.

آموزش مهارت های فنی به روستائیان توسط  قرارگاه پیشرفت سپاه عاشورا

وی اضافه کرد: زنبورداری، طراحی دوخت، تعمیر و نگهداری خودرو و مهارت‌های زیر مجموعه رشته‌های کشاورزی از عمده آموزش‌هایی است که رایگان به ساکنان روستا‌ها و مناطق محروم بنا به درخواست خودشان ارائه می‌شود.

فرتاش شناسایی استعداد‌های برتر روستایی و کارآفرینان این حوزه را از اهداف برگزاری دوره‌های مهارتی در روستا‌ها دانست و افزود: این قرارگاه برای فراگیر شدن آموزش‌های مهارتی در استان بویژه مناطق روستایی از ظرفیت نهاد‌های حمایتی و خیران نیز کمک می‌گیرد تا مهارت در سبد همه خانوار‌های استان جایگاه خود را در ایجاد اشتغال پایدار داشته باشد.

ارسال نظرات