خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
امیر پوردستان عنوان کرد: امروز در پیچ تاریخی و نظم نوین جهانی، نشانه های افول قدرت و اقتدار و سلطه گری آمریکا و خارج شدن دلار از چرخه اقتصادی دنیا را مشاهده می کنیم.
کد خبر: ۹۵۳۹۲۳۴
|
۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۱

 

 

قزوین_به گزارش بسیج، امیر احمدرضا پوردستان، رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در بیست و دومین یادواره شهدای روستای چسکین از بخش دانسفهان، به شکل تازه ای از تهدیدات نظامی دشمن علیه انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: هرگاه قدرتی قصد براندازی و سرنگونی کشوری داشته باشد و با توان نظامی و لشکرکشی نتواند آن کشور را ساقط کند به گزینه های غیر نظامی رو می آورد. امروز با توجه به پیشرفت های دانش بشری و به وجود آمدن نسل جدیدی از ابزارها و تجهیزات پیشرفته رسانه ای، کشورهای استعماری از جمله آمریکا به شکل تازه ای از تهدیدات نظامی در قالب تهدیدات نرم و جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی ایران رو آورده اند.

وی در ادامه افزود: پیروزی انقلاب اسلامی ایران در منطقه، به عنوان بزرگ ترین و مهم ترین انقلاب فرهنگی که مانع بزرگ غارتگری آمریکا بود، آمریکا را بر آن داشت تا با راه اندازی انواع و اقسام جنگ سخت، فرهنگی، نرم، اقتصادی علیه ایران اسلامی، از گسترش و نفوذ قدرت جمهوری اسلامی ایران در منطقه و سطح جهان جلوگیری کند.  

امیر پوردستان، هدف دشمن در جنگ ترکیبی را تخریب ایمان و امید جوانان ما دانست و گفت: امروز دشمن پس از شکست جنگ نیابتی در موضوع داعش، که مشخصاً داعش برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران به وجود آمده بود، به جنگ ترکیبی و جنگ نرم روی آورده است و به مراتب خطر جنگ نرم از جنگ سخت بیشتر است. هدف دشمن در جنگ ترکیبی تخریب ایمان و امید جوانان ماست که این تخریب را ما در اغتشاشات پاییز سال گذشته مشاهده کردیم. 

وی گفت: از این رو با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب، هر کس که ایران و منافع ملی و بهبود مسائل اقتصادی را دوست دارد باید در جهت تقویت ایمان و امید جوانان بیشتر تلاش کند و تقویت ایمان و امید جوانان در مقابل با ترفندها و توطئه های دشمنان، یک واجب شرعی است.   

رئیس مرکز مطالعات و تحقیقات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پایان سخنان خود، به پیچ تاریخی و نزدیکی ما به نوک قله در بیانات رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: دنیا در یک پیچ تاریخی مهم قرار گرفته است و شرایط کنونی دنیا در سطح معادلات منطقه ای و بین المللی دستخوش تغییرات شده است. امروز در این پیچ تاریخی و نظم نوین جهانی، نشانه های افول قدرت و اقتدار و سلطه گری آمریکا و خارج شدن دلار از چرخه اقتصادی دنیا را مشاهده می کنیم. ما امروز با توجه به مدیریت رهبری به نوک قله رسیدیم و قطعاً رسیدن به این سطح از موفقیت، فشار و سختی های خاص خود را دارد و در این شرایط حساس و نوک قله ما باید بیشتر گوشمان به رهنمودها و فرمایشات رهبر معظم انقلاب باشد.

 

انتهای پیام/

 

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین