خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده تیپ ۸۲ سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در پیاده روی رزمندگان تیپ ۸۲ یادبود شهدای امنیت عنوان کرد: حضور بابصیرت مردم در همه صحنه ها همواره به نظام اسلامی قدرت می بخشد.
کد خبر: ۹۵۳۹۶۲۸
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶

 

قزوین_ به گزارش بسیج، پیاده روی ۲۰ کیلومتری رزمندگان تیپ ۸۲ در ارتفاعات قزوین، یادبود شهدای امنیت برگزار شد.

سردار مهرداد افروزی فرمانده تیپ ۸۲ حضرت صاحب الامر(عج) استان قزوین در حاشیه برگزاری این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امنیت در سال گذشته در جمع رزمندگان این یگان گفت: مردم عزیز همیشه با حضور و بصیرت خود پشتوانه محکمی برای نظام بوده و هستند. لذا بار دیگر با آگاهی و شناخت رویکرد منافقانه معاندین در سالروز فتنه سال گذشته، توطئه های دشمن خبیث را خنثی و بی اثر کردند.

وی گفت: احترام به شهدا و خانواده معزز شهدا جزو تکالیف همه ما می باشد و به نوعی زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان است که به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی کمتر از شهادت نیست. لذا بر خود واجب می دانیم که همیشه به این مهم عمل کنیم.

سردار افروزی افزود: امروز آمادگی نیروهای مسلح در بالاترین سطح می باشد و به مدد الهی کوچکترین اقدام دشمن و دست نشانده های او را با سخت ترین عکس العمل پاسخ خواهیم داد.

فرمانده تیپ ۸۲ حضرت صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به اهمیت ورزش در سلامت جسم و روح عنوان کرد: این گونه برنامه ها آمادگی رزمی و تاکتیکی رزمندگان را افزایش می دهد تا در برابر هرگونه تهدید عکس العمل خوبی را داشته باشند.

سردار افروزی در پایان خاطرنشان کرد: رسانه یکی از مهترین ابزار دشمن در فتنه سال گذشته بود و جنگ ترکیبی و همه جانبه آنها با این ابزار مدیریت می شد و همان طور که شاهد بودیم این تبلیغات سو و دروغ پردازی ها بر ذهن برخی اقشار جامعه تأثیر گذاشت. لزوم مقابله با این دروغ پردازی های دشمن در فضای مجازی، رصد و شناسایی رویکرد و استراتژی دشمن را دوچندان می کند.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین