خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در چهل دومین دوره مسابقات نیمه نهایی قرآن کریم برادران در سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: این دوره در زمینه حفظ، قرائت، مفاهیم و ترتیل در ۳ حوزه سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان برگزار شده است.
کد خبر: ۹۵۳۹۶۷۲
|
۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳

 

 

سرهنگ محمد رضا نعمتی  با بیان اینکه ۱۸۰ نفر در این مسابقات حضور دارند، افزود: رتبه‌های برتر نفر اول تا سوم در هر رشته به مسابقات نهایی کل سپاه راه می‌یابند.

 

او با بیان اینکه در جهت تقویت هر چه بهتر برنامه‌های قرآنی طرحی ابتکاری با عنوان «جهش قرآنی» پیشنهاد شد که در جلسه قرارگاه قرآنی نور سپاه مورد تحسین قرار گرفت.

 

وی ادامه داد: بر اساس همین طرح به تمام سپاه استانی سهمیه دادند که سهمیه سپاه خوزستان ۱۰۰ نفر ابلاغ شده است.

 

سرهنگ نعمتی اضافه کرد: برای حفظ یک جزء، یک میلیون تومان، برای تثبیتی ها ۲ میلیون تومان و برای حفظ کل نیز ۲ میلیون تومان پیشنهاد تشویق شده و افزون بر آن مشوقات دیگری نیز از جمله تبدیل عضویت کارکنان از خرید خدمتی به رسمی در نظر گرفته شده است.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین