حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بندرلنگه:
در آستانه هفته دفاع مقدس نشست روشنگری جهاد تبیین با حضورمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت در بیمارستان شهید محمدیها ی بندر لنگه برگزار گردید: 
کد خبر: ۹۵۴۰۰۰۵
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۱

در آستانه هفته دفاع مقدس نشست روشنگری جهاد تبیین با حضورمسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت در بیمارستان شهید محمدیها ی بندر لنگه برگزار گردید: 

حجت الاسلام عباس شمس در جمع کادر و پزشکان این مرکز گفتندپیش‌بینی نه بلکه برنامه ریزی استکبار بر اساس کتاب نظم نوین جهانی چاپ1990

(بیش از سی سال پیش) برای جهان امروز... 

 طبق این کتاب:

ازدواج همجنس‌گرایان در آینده قانونی و مجاز خواهد بود.

والدین قادر به تربیت و کنترل فرزندان خود نخواهند بود.

زنان مشغول کار و فرصت خانه‌داری نخواهند داشت.

طلاق بسیار آسان خواهد بود.

 مشکلات و تمایل برای ازدواج بسیار دشوار خواهد بود.

دین ممنوع خواهد شد و

مؤمنان واقعی شکنجه ، زندانی، نابود و کشته خواهند شد.

عبادت فقط بین مردم و ذهنشان خواهد بود!

 و همه به دین جدید (شیطان پرستی/ دین لوسیفر) روی خواهند آورد!

 

نکته: 

 کتاب  نظم نوین جهانی در سال ۱۹۹۰ منتشر شد و این یعنی جهان غرب در مسیر تداوم استعمار و استثمار باید فکر، اخلاق و فرهنگ ملی و دینی ملت های تحت سلطه را در قالب جهانی سازی نابود و خرافات مدرنی چون شیطان پرستی، همجنس بازی و... را جایگزین کنند تا در جهالت و ضلالت غارتمان کنند!!!! 

هشدار و هوشیار که جهاد تبیین یعنی برملا کردن این نقشه های شوم و کثیفِ دشمنان که به دروغ در قالب شعار زن، زندگی و آزادی به خُوردِ مردم بویژه جوانان و نوجوانان داده شده و می شود... 

 

در ادامه حجت الاسلام شمس گفتند؛دشمنان انقلاب و نظام بیش از ۴۰سال برنامه ریزی و هزینه های بسیاری از جیب ملتشان برای مهاریا ریشه کنی انقلاب اسلامی انجام داده اند ولی این انقلاب هرروز مستحکم تر از گذشته مسیر خود را به سمت تشکیل تمدن بزرگ اسلامی درحال طی نمودن است به حمدالله با هدایت گری و بصیرت افزایی رهبر انقلاب تمامی تلاشهای دشمنان این انقلاب نقش بر آب شده است .

مسوول این دفتر نمایندگی در ادامه افزود: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار شدیدا درحال افول و ایران اسلامی درحال نزدیک شدن به قله است و خواب مستکبران را آشفته نموده امروز زمان خسته شدن نیست بلکه دوران کار تلاش و عدم تبعیت از دشمن است. راز موفقیت و عبور از بحران ها تبعیت از ولی فقیه زمان ونائب الامام رهبر فرزانه انقلاب است .

هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای جهاد تبیین و روشنگری در میان نسل جوان و نوجوانانی که نه جنگ تحمیلی را دیده و نه دوران ظلم و ستم پهلوی را لذا جهاد تبین و روشنگری مانع از تحریف واقعیت های گذشته است .

ارسال نظرات