حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فهرج همچنین از افتتاح دو پروژه آبرسانی در این هفته خبر داد و افزود: با افتتاح این دو پروژه، ۲۰ هزار نفر از اهالی شهرستان فهرج، از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۲۷
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان،حسن سنجری در گفتگویی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا و همچنین سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: دفاع مقدس، برگ زرین و درخشانی برای انقلاب و نظام محسوب می‌شود.

 
وی در تشریح اهم برنامه‌های هفته دفاع مقدس در فهرج بیان کرد: همزمان با ۳۱ شهریور، رژه موتوری و خودرویی، غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا و حضور پرشور بسیجیان در نمازجمعه انجام می‌شود.
 
سنجری با اشاره به نواختن نمادین زنگ ایثار و مقاومت در یکی از مدارس شهر فهرج در روز دوم هفته دفاع مقدس، از دیدار با خانواده معظم شهدا، برگزاری یادواره خانگی شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، طرح ویزیت رایگان، برگزاری شب شعر و توزیع کمک‌های مومنانه بعنوان دیگر برنامه‌های این هفته نام برد.
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فهرج همچنین از افتتاح دو پروژه آبرسانی در این هفته خبر داد و افزود: با افتتاح این دو پروژه، ۲۰ هزار نفر از اهالی شهرستان فهرج، از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار می‌شوند.
 
وی در ادامه از برگزاری اجتماع جوانان گام دوم انقلاب و برپایی نمایشگاه ایثار و شهادت بعنوان دیگر برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس یاد کرد و گفت: همچنین در طول این هفته، تجلیل از مدافعان سلامت، رونمایی کتاب‌های دفاع مقدس، برگزاری نشست‌های روشنگری و قرآنی و اعزام راویان دفاع مقدس به مدارس نیز برنامه‌ریزی شده است.
 
سنجری با اشاره به برگزاری جشنواره بازی‌های بومی محلی اظهار کرد: علاوه بر فضای حقیقی، برنامه‌هایی از جمله تولید و نشر محتوای چند رسانه‌ای و برگزاری نشست‌های سواد رسانه با موضوع دفاع مقدس نیز، در فضای مجازی مورد تاکید است و انجام می‌شود.
ارسال نظرات
پر بیننده ها