حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
دامغان_ فرمانده سپاه ناحیه دامغان از برنامه‌ریزی اجرای ۴٠ عنوان برنامه در قالب بیش از ۴۰۰ فعالیت به مناسبت هفته دفاع مقدس در سطح این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۲۸
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج، سرهنگ پاسدار محمد حسین تقی‌پور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دامغان در نشست خبری با اصحاب رسانه در این شهرستان که با حضور فرماندار و رئیس بزرگداشت ستاد چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس شهرستان دامغان برگزار شد، با اشاره به تشکیل ستاد شهرستانی بزرگداشت این ایام با هدف برنامه‌ریزی منسجم و اثرگذار در این زمینه، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ماهیت مردمی ویژه برنامه‌های این هفته را از اهداف مهم ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس دامغان برشمرد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دامغان با اشاره به اینکه شعار محوری هفته دفاع مقدس «ما متحدیم» می باشد، بیان کرد: در این هفته ۴٠ عنوان برنامه در قالب بیش از ۴۰۰ فعالیت در عرصه‌های متفاوت در سطح شهرستان اجرا می گردد.

وی ضمن تقدیر از فعالیت‌های گسترده اصحاب رسانه افزود: شما خبرنگاران با نشر برنامه‌های دفاع نقش مؤثری در تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین امیدآفرینی در بین مردم دارید.

تقی‌پور مراسم «جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» را طلیعه برنامه‌های این هفته دانست و افزود: این برنامه با حضور مسئولان، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در سالن الغدیر شهرستان در روز چهارشنبه با محوریت پخش سخنرانی مقام معظم رهبری و تجلیل از ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

 اجتماع دختران دهه هشتادی و گردهمایی جوانان نقش آفرین 

وی با تأکید بر تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در بین نوجوانان و جوانان افزود: اجتماع دختران دهه هشتادی شهرستان دامغان در محل امامزادگان محمد و جعفر (ع) شهرستان و گردهمایی جوانان نقش آفرین در گام دوم انقلاب در تاریخ ۵ مهرماه از برنامه‌های شاخص هفته دفاع مقدس در دامغان می باشد.

تقی‌پور در ادامه افزود: غبارروبی گلزار شهدا، نواختن زنگ ایثار و مقاومت در مدارس، فضاسازی گسترده و مردمی در سطح شهرستان، ادارت و...، مسابقات فرهنگی، روایتگری رزمندگان از دوران فتح و حماسه و برگزاری ده‌ها عنوان نشست‌ بصیرتی از برنامه‌های این هفته می باشد.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان اعزام کاروان‌های نمادین دفاع مقدس به مدارس و دانشگاه‌ها، میقات صالحین، رژه خورویی نیروهای نظامی و انتظامی، اجرای برنامه آبروی محله و دیدار با خانواده شهدا را از دیگر برنامه‌های این هفته عنوان کرد.

نقش‌آفرینی جهادگران و تجلیل از مواکب اربعین حسینی 

تقی‌پور برگزاری اردوهای جهادی را از برنامه‌های این هفته عنوان کرد و گفت : جهادگران با فعالیت در عرصه‌های متفاوت در سطح شهرستان دامغان با هدف خدمت‌رسانی به مناطق محروم در این هفته نقش آفرینی می کنند.

وی با اشاره به اینکه اربعین حسینی یک حلقه وصل برای جریان‌سازی فکری و اجتماعی می باشد، افزود: تجليل از خادمان مواکب اربعین حسینی (ع) در شهر دامغان، دیباج و کلاته در هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین