حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه ارسنجان گفت: شبیه سازی عملیات کربلای 5 از محوری ترین برنامه هفته دفاع مقدس به مدت سه شب در منطقه تپه نورالشهداء با هدف انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان و برجسته کردن نقش گردان حمزه سیدالشهداء ارسنجان برگزار می شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۶۷
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور سرگرد پاسدار علی قانع فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان و اصحاب رسانه در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان برگزار شد.

سرگرد قانع در این زمینه گفت: هفته دفاع مقدس یادآور افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است.

وی افزود: امسال بزرگداشت چهل و سومین سالگرد دفاع مقدس را با شعار «ما متحدیم» ضمن برگزاری برنامه های متعددی با رویکرد جهاد تبیین اجرا می‌کنیم. 

قانع اظهار داشت : شبیه سازی عملیات کربلای 5 از محوری ترین برنامه های هفته دفاع مقدس است که به مدت سه شب در منطقه تپه نورالشهداء و در جوار مزار شهدای گمنام، با هدف انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان و برجسته کردن نقش گردان هميشه پیروز حمزه سیدالشهداء ارسنجان در این عملیات غرور آفرین برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان افزود: قبل از شروع هفته دفاع مقدس اقشار مختلف و رزمندگان دوران دفاع مقدس از فرمایشات مقام معظم رهبری به صورت ارتباط زنده تصویری استفاده می‌کنند و از تعدادی رزمندگان بسیجی و خانواده معظم شهدا و ایثارگران تجلیل به عمل می اید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ارسنجان همچنین گفت: دیدار و سرکشی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران، اعزام گروه‌های جهادی به مناطق محروم ،عطرافشانی گلزار شهدا، به صدا درآوردن زنگ مقاومت در مدارس، گردهمایی رزمندگان هفته دفاع مقدس و اجرای مسابقات علمی و ورزشي از جمله برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در ارسنجان می‌باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین