حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، رزمندگان و ایثارگران این شهرستان با حضور خود در مصلی نماز جمعه شهر دیلم این روز را گرامی داشتند.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۸۳
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از دیلم فرمانده سپاه دیلم در جمع رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس با گرامیداشت این روز گفت: هفته دفاع مقدس، هفته درس برای ما و هفته درس‌آموزی برای دشمنان ماست.

محمد سلیمی در تبیین سخنان خود اظهار کرد هفته دفاع مقدس برای ما درس است چه اینکه دیدیم در برابر انواع تسلیحات دشمن و پشت به پشت هم دادن شرق و غرب، ملت ما توانست با ایستادگی و مقاومت نگذارد خواب آنها برای ذلت و تسلیم این ملت تعبیر شود.

سخنران مراسم در ادامه گفت: جوانان برومند، ارتشیان قهرمان، سپاه ایثارگر، نیروی انتظامی و نیروی بسیج فداکار همه در کنار هم قرار گرفتند و همه فرامین امام راحل را سرمشق خود قرار دادند و این اتحاد و وحدت عامل اصلی پیروزی ما در مقابل دنیای کفر و استکبار بود.

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) شهرستان دیلم در جمع رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس گفت: جهاد امروز رزمندگان کشور به مراتب بزرگتر از جنگ هشت سال دفاع مقدس است چون دفاع امروز در مقابل جنگ‌ ترکیبی و همه جانبه دشمن از قبیل جنگ نرم و فکری و اعتقادی است که عرصه های فراوانی را هم پوشش میدهد.

سرهنگ پاسدار محمد سلیمی در پایان مراسم از مردم خواست  تا با جهاد و از خودگذشتگی و توجه به آموزه های دینی و خط‌مشی شهدای دفاع مقدس همواره به سوی تعالی و موفقیت پیش بروند و انتظار امروز شهدا از ملت ایران ایستادگی و مقاومت در مقابل استکبار جهانی است.

قابل ذکر است که برنامه محوری این مراسم فرمایشات رهبر معظم انقلاب به مناسبت هفته دفاع مقدس بود که بصورت زنده و مستقیم در گردهمایی رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس این شهرستان پخش گردید. 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین