خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
مدیر مدیر آموزش و پرورش آبادان گفت: پنج هزار و ۷۲۳دانش آموز کلاس اولی آبادان در ۱۲۹ مدرسه ابتدایی چهارشنبه به کلاس درس رفتند.
کد خبر: ۹۵۴۰۰۹۱
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان مدیر مدیر آموزش و پرورش آبادان در مراسم آغاز سال تحصیلی که در دبستان پروین اعتصامی برگزار شد گفت: امسال با جذب نیروی آموزشی جدید و همچنین دو شیفته شدن مدارس و آموزگاران، بخشی از مشکل کمبود معلم در این شهرستان رفع شده است.

سید علی موسوی افزود: در آبادان ۵۰ مدرسه فرسوده وجود دارد که تعدادی از آن‌ها ثبت میراث فرهنگی هستند و قابل نوسازی نیستند، ولی عملیات بهسازی و نوسازی در برخی دیگر از مدارس نیز در حال اجرا است.

وی گفت: ۶۵ هزار و ۵۳۰ دانش آموز در آبادان سال تحصیلی ۱۴۰۲ _۱۴۰۳ را در حالی آغاز می‌کنند که از این تعداد پنج هزار و ۷۲۳ نفر کلاس اولی هستند.

امام جمعه آبادان در این مراسم ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی بر تلاش همه ارگان‌ها و استفاده از ظرفیت‌ها برای کمک به آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: کمک به آموزش و پرورش باعث می‌شود این نهاد به رسالت اصلی خود یعنی تعلیم و تربیت دانش آموزان بپردازد

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین