حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
شاهرود_ اساتید، طلاب و کادر مدارس علمیه خواهران شاهرود در سالگرد اغتشاشات سال گذشته بیانیه‌ای صادر کردند.
کد خبر: ۹۵۴۰۱۲۱
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲

قدردانی اساتید، طلاب و کادر مدارس علمیه خواهران شاهرود از مجاهدت حافظ امنیت مردمبه گزارش خبرنگار بسیج، اساتید، طلاب و کادر مدارس علمیه خواهران شاهرود در سالگرد اغتشاشات سال گذشته بیانیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد:
بسم الله الرحمن الریم
مقام معظم رهبری مدظله العالی
با صراحت می‌گویم این حوادث طراحی آمریکا، رژیم صهیونیستی و دنباله‌رو‌های آن‌ها است. مشکل اصلی آن‌ها با ایران قوی و مستقل و پیشرفت کشور است. ملت ایران در این حوادث کاملا قوی ظاهر شد و در آینده نیز هرجا که لازم باشد، شجاعانه وارد میدان خواهد شد.
در آستانه ایام گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همزمان با سالروز بیرون آمدن دست جنایتکار استکبار جهانی از آستین ایادی نفوذی و مزدوران داخلی آنان ما اساتید و طلاب خواهر شاهرودی با اذعان به اینکه حوزه علمیه خاستگاه انقلاب عظیم اسلامی است و قاطبه حوزویان از مراجع عظام تقلید و علما و اساتید تا فضلا و طلاب جوان همواره در کنار و پشتیبان این انقلاب الهی بوده‌اند و به یاری خداوند و با پیروی از رهبری، ولی فقیه زمان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای حفظه‌الله تا تحقق اهداف انقلاب والای اسلامی از پای نخواهیم نشست.
ما اساتید و طلاب مدارس علمیه خواهران شاهرود در ایام سالگرد این خباثت ها، ضمن محکوم کردن اغتشاش آشوب‌طلبان و بر‌هم‌زنندگان نظم و امنیت جامعه، بار دیگر، مراتب قدردانی و سپاس خود را از مجاهدت تمامی نیرو‌های جان‌برکف و حافظ امنیت جان و مال و ناموس و دین مردم، اعم از نیرو‌های انتظامی و نظامی و بسیجیان، اعلام می‌داریم و به ارواح پاک جان‌برکفانی که در فتنه اخیر به شهادت رسیدند درود و سلام می‌فرستیم.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین