حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشتهارد بیان کرد:بی اعتنایی به دنیا و حضور در جبهه و دفاع از خاک و میهن اسلامی یکی از مهم ترین ویژگی ها و ارزش های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بود.
کد خبر: ۹۵۴۰۱۳۵
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از البرز، سرهنگ پاسدار حمید صادقی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشتهارد، در مراسم تجلیل از یادگاران و رزمندگان دفاع مقدس بیان کرد: ایام دفاع مقدس، فرصتی مناسب برای تبیین و یادآوری رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس و هم فرصتی برای گسترش و تقویت فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان است.

دفاع مقدس سندی پرافتخار از رشادت فرزندان ملت ایران است

وی انتقال تجربیات و افتخارات دوران دفاع مقدس به نسل امروز را امری ضروری برشمرد، افزود: باید روحیه جهاد و از خودگذشتگی دوران دفاع مقدس زنده نگه داشته شود، تا نسل امروز از آن به عنوان الگویی برای مبارزه با استکبار جهانی استفاده کند.

وی بیان کرد: بی اعتنایی به دنیا و حضور در جبهه و دفاع از خاک و میهن اسلامی، یکی از مهم ترین ویژگی ها و ارزش های رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بود.

فرمانده سپاه اشتهارد خاطر نشان کرد: باید روحیه جهاد و از خودگذشتگی دروان دفاع مقدس زنده نگه داشته شود، تا نسل امروز از آن به عنوان الگویی برای مبارزه با استکبار جهانی استفاده کند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین