حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان-مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان همدان با اشاره به برگزاری مسابقات فوتسال «جام شهدای کارمند استان همدان»، گفت: مرحله نیمه نهایی این مسابقات یکم مهر ماه همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۱۵۲
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۴

امیر ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان از پایان مرحله سوم بازی‌های فوتسال پایگاه‌های بسیج (ادارات کل) استان همدان خبر داد و اظهار کرد: ادامه بازی‌ها در مرحله سوم روز دوشنبه ۲۷ شهریور ماه برگزار شد.

وی با اشاره به بازی‌ها و نتایج مرحله سوم این مسابقات عنوان کرد: بازی اول بین تیم‌های بنیاد مسکن و اداره کل آبفا استان همدان بود که با پیروزی بنیاد مسکن به پایان رسید و بازی دوم بین تیم‌های اداره کل راهداری و شرکت گاز استان با پیروزی شرکت گاز بود.

مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان استان همدان با اشاره به بازی سوم بین تیم‌های اداره کل راه و شهرسازی استان و اداره کل گمرک استان با پیروزی راه و شهرسازی گفت: بازی چهارم نیز بین تیم‌های اداره کل ورزش و جوانان استان و اداره کار استان برگزار شد که با پیروزی اداره ورزش و جوانان همدان به پایان رسید.

وی خاطرنشان کرد: تیم‌های برنده به مرحله نیمه نهایی صعود کرده و قرار است روز شنبه ۱مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس باهم به رقابت بپردازند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
ارسال نظرات