حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه شهرستان سراوان گفت: هم‌زمان با هفته دفاع مقدس بیش از 78 عنوان برنامه در حوزه و پایگاه‌های مقاومت شهرستان سراوان برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۰۱۷۱
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از سراوان، سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی، فرمانده سپاه شهرستان سراوان در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت تشریح برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در دفتر فرمانده سپاه شهرستان برگزار شد، گفت: هفته دفاع مقدس امسال از ۳۱ شهریورماه با شعار " ما متحدیم "با رویکرد جهاد تبیین در سطح حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان اجرا می‌شود.

وی به نقش اثرگذار رسانه‌ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اشاره کرد و گفت: رسانه‌ها با قلم شیوای خود در راستای اثرگذاری در اذهان نسل جوان نقش بسیار مهم و پررنگی دارند.

سرهنگ ثمره حسینی افزود: هفته دفاع مقدس  بهترین فرصت برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی در ادامه بیان کرد:  آیین تجلیل از پیش‌کسوتان دوران دفاع مقدس، عطرافشانی و غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری یادواره شهدای، برگزاری میز خدمت، برگزاری مسابقات ورزشی، پویش نذر خون و اجتماع بزرگ جوانان نقش‌آفرین در گام دوم انقلاب از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی در سطح حوزه و پایگاه‌های مقاومت از مهم‌ترین برنامه‌های گرامیداشت دفاع مقدس است.

ارسال نظرات