خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در همایش تجلی جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز؛
سردار رفیعی آتانی عنوان کرد: بزرگترین مولفه قدرت در مواجهه با دشمنان فرهنگ جهاد و شهادت بر مبنای مکتب عاشوراست.
کد خبر: ۹۵۴۰۲۱۷
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۷

 

قزوین_ به گزارش بسیج، همایش سراسری «تجلی جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز» و تقدیر از پیشکسوتان و فعالان عرصه دفاع مقدس در قزوین در حسینیه حضرت زهرا(س) سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین برگزار شد.

سردار رستمعلی رفیعی آتانی فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین در این همایش که با حضور نماینده ولی فقیه در استان قزوین، سردار عبدالله عراقی، استاندار قزوین و مسوولان استانی حضور داشتند، شهدای قزوین را ستارگان درخشان آسمان ایران اسلامی عنوان کرد که الگوهای ناب تربیتی در تراز انقلاب بودند و سربازان امروز رهروان شهیدان بابایی، لشکری، رجایی و سید آزادگان ابوترابی هستند.

آتانی افزود: هر چه داریم از برکت خون شهداست و‌ روزهای پرافتخار دهه ۶۰ با ۳ هزار شهید گلگون کفن این دیار برجستگی هایی دارند و سرلشکر غیور ارتش جمهوری اسلامی بابایی، شهید لشگری، شهید حسن پور فاتح خیبر، به عنوان الگوهای شایسته در قلب ملت و تاریخ این سرزمین نقش آفرینی کردند.

 فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین با اشاره به تحرکات گروهک های تروریستی در شمال غرب کشور تصریح کرد: در نبرد با نمایندگان و سربازان جبهه شیطان باز هم پایه گذار جنگ های نامنظم در فتح ارتفاعات جاسوسان، شهید سردار جعفرخانی، زاده دیار قزوین خوش درخشید. لذا تاریخ نورانی قزوینی ها را باید با افتخار نشان دهیم.

وی تشریح کرد: جنگ تمام شد و همه مشغول درس و مشق و زندگی شدند و دشمن تا بن دندان مسلح علیه اسلام و انقلاب اقدام کرد و در برابر جبهه حق صف آرایی کرد. در جبهه عراق و سوریه شهید خوشنام این دیار حمید محمدرضایی، ستاره بی بدیل جهاد و شهادت شد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین افزود: سردار عبدالله عراقی عصاره شهیدان دفاع مقدس در سال ۹۴ در عملیات محرم فرمانده میدان بودند که از سه محور عملیات ۲ محور فرماندهی را به قزوینی ها واگذار کردند. شهدا شمع محفل بشریت هستند و بزرگترین مولفه قدرت در مواجهه با دشمنان مکتب جهاد و شهادت بر مبنای مکتب عاشوراست.

وی با اشاره به نقش بانوان و همسران رزمندگان در دوران دفاع مقدس گفت: شما بانوان ایران اسلامی با روحیه زینب وار خویش ایران را تبدیل به قدرت بین المللی و جنگ را تبدیل به کلاس تربیت انسان های وارسته کردید که دنیا را به شگفتی و تحسین وا داشت. 

سردار آتانی تشریح کرد: شما بانوان مجاهدتر از همه مجاهدان هستید. شما همسران شهدا و رزمندگان روایت ماندگار عاشورایی شهدا هستید. عزت و آبروی یک ملت هستید که بر قله های افتخار گام گذاشتید و تربیت نسلی طلایی در تاریخ ایران را رقم زدید. اگر این گونه نبود تمام هجوم دشمنان متوجه شما اسوه های صبر و ایثار نبود.

 

انتهای پیام/۱۰۰۲/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین