حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان از رفع تصرف ۱۵۰ هزار متر مربع از اراضی دولتی شهر گشت سراوان به ارزش ۳۰۰ میلیارد ریال توسط نیروهای یگان های حفاظت از اراضی ملی این اداره کل خبر داد.
کد خبر: ۹۵۴۰۲۵۳
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۳

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، سرهنگ غلامرضا سراوانی اظهار کرد: زمین خواران در سنوات گذشته در اراضی گشت سراوان اقدام به تصرف اراضی به صورت ساخت خاکریز و چهار دیواری کرده بودند که با پیگیری این اداره کل اراضی دولتی در گستره حدود ۱۵۰ هزار متر مربع رفع تصرف و به حال اولیه بازگردانده شد.

وی با قدردانی از همکاری دستگاه قضایی تاکید کرد: تصرف اراضی دولتی به هر بهانه‌ای که صورت گرفته باشد نتیجه‌ای غیر از تعقیب قضایی و محکومیت کیفری و قلع و قمع و زیان ناشی از آن برای متصرفان به همراه نخواهد داشت.

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: این اقدام در راستای حفظ حقوق بیت‌المال و جلوگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی و دولتی و مبارزه با پدیده زمین خواری اجرا شده است.

سراوانی اظهار کرد: افرادیکه در داخل محدوده اراضی ملی و دولتی اقدام به خرید زمین با عناوین مختلف می‌کنند مراقب زمین‌خواران و افراد فرصت‌طلب باشند و قبل از هرگونه معامله از مراجع ذی‌صلاح استعلام کنند.

وی خاطر نشان کرد: سامانه ۱۶۵۶ ارتباط مردمی با یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت هرگونه اخبار و گزارش مردمی است.

ارسال نظرات