حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
همدان- جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان گفت: بصیرت افزایی موجب عدم همراهی و مشارکت مردم با فتنه‌گران شد.
کد خبر: ۹۵۴۰۳۱۰
|
۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سردار ولی بهاریان در دیدار خانواده‌های پاسداران شهرستان رزن ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تقدیر از همراهی و صبوری خانواده‌های پاسداران اظهار کرد: بصیرت افزایی موجب عدم همراهی و مشارکت مردم با فتنه‌گران شد.

وی بیان کرد: فتنه‌گران به دنبال ایجاد آشوب و ناامنی در ایران اسلامی بودند اما مجموعه تدابیر رهبر معظم انقلاب و بصیرت‌افزایی موجب عدم همراهی و مشارکت مردم با فتنه‌گران در روزهای گذشته شد.

جانشین فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان در ادامه به حضور پرشور جوانان دهه هشتادی برای اعزام به جبهه‌های مقاومت اشاره کرد و گفت: امروزه جوانان دهه هشتادی که پرورش یافته مکتب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی ادامه داد: این جوانان بیشترین استقبال کنندگان از حضور در جبهه‌های مقاومت را تشکیل می‌دهند که این امر مورد توجه دشمنان جمهوری اسلامی قرار گرفته و  تضعیف و انحراف این جوانان را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

در پایان این دیدار از پاسداران سپاه ناحیه رزن با حضور جانشین سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان و فرمانده سپاه ناحیه رزن تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات